7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Geniusz: Aretha" (Fot. National Geographic)

Pierwsza zapowiedź serialu "Geniusz: Aretha". Natalie Zea w "9-1-1: Lone Star". Teaser 2. sezonu "Paradise PD". A oprócz tego nowa rola Mike'a Coltera, serialowy "High School Musical" i nie tylko.

1. Geniusz: Aretha – teaser serialu Nat Geo

"Jaką muzykę chce pani naprawdę robić, panno Franklin?" – "Chcę robić hity, panie Wexler". Stacja National Geographic pokazała pierwszy teaser 3. sezonu serialu "Geniusz", który startuje w USA 25 maja. W roli głównej Cynthia Erivo jako Aretha Franklin.

2. Mike Colter w horrorze Monsterland

Mike Colter ("Evil") pojawi się w jednym z odcinków "Monsterland", antologii Hulu opartej na opowiadaniach z serii "North American Lake Monsters" Nathana Ballingruda. To historie o tym, jak ludzie przekraczają cienką granicę między człowiekiem a potworem, próbując desperacko naprawić swoje życie. Colter zagra ojca, który odmawia przyjęcia do wiadomości, że jego córka nie żyje, w odcinku "Newark, New Jersey".

3. Natalie Zea pojawi się w 9-1-1: Lone Star

Natalie Zea ("Justified") zagra nową dziewczynę Owena (Rob Lowe) w "9-1-1: Lone Star".

9-1-1 Teksas

4. Chris Wood w serialu Thirtysomething(else)

Chris Wood ("Supergirl") zagra Leo Steadmana, syna Hope i Michaela, w pilocie "Thirtysomething(else)", sequela "Thirtysomething", który zamówiła stacja ABC.

5. CBS zamawia kolejne dwa piloty

CBS zamówił kolejne piloty seriali dramatycznych: "Good Sam", który tworzą scenarzystka Katie Wech ("BH90210") i producentka Jennie Snyder Urman ("Jane the Virgin"), oraz "Out The Door" od Evana Katza ("24 godziny") i Jerry Bruckheimer Television. "Good Sam" opowie o młodej chirurg, która dostaje swoją szansę, kiedy jej sławny i napuszony szef zapada w śpiączkę. "Out The Door" to z kolei historia o detektywie policji, który dowiaduje się, że jego emerytura odwlecze się o kilka lat. Zaczyna robić, co może, żeby go zwolnili, ale niestety najczęściej jego zachowanie prowadzi do zaskakujących sukcesów w rozwiązywaniu spraw.

6. Paradise PD – Netflix zapowiada 2. sezon

Premiera 10 nowych odcinków "Paradise PD" planowana jest na 6 marca.

7. Piękna i Bestia w High School Musical

W 2. sezonie "High School Musical: The Musical: The Series" zobaczymy, jak bohaterowie tworzą musical "Piękna i Bestia".

REKLAMA