8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

W 2. sezonie "Wiedźmina" ma się pojawić potwór z gier. Sam Claflin zagra w muzycznym serialu Amazona. HBO ogłasza datę premiery thrillera "Run". A oprócz tego "Locke & Key", "Utopia Falls" i nie tylko.

1. Nie żyje Orson Bean z Gotowych na wszystko

W wieku 91 lat zmarł Orson Bean, aktor znany m.in. z "Gotowych na wszystko" i "Doktor Quinn".

2. Wiedźmin sezon 2 – ma się pojawić potwór z gier

Według nieoficjalnych informacji Redanian Intelligence w 2. sezonie "Wiedźmina" pojawi się leszy, potwór ze słowiańskiej mitologii, którego rozpoznają fani gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. W książkach był on jedynie wspomniany i nie odegrał większej roli.

3. Sam Claflin w muzycznym serialu Amazona

Sam Claflin ("Peaky Blinders") zagra razem z Riley Keough w serialu "Daisy Jones & The Six", serialu opartym na książce Taylor Jenkins Reid. Zobaczymy go w roli Billy'ego Dunne'a, frontmana rockowego zespołu z lat 70., który ma skomplikowaną relację ze swoją muzyczną partnerka graną przez Keough.

4. Locke & Key – materiał zza kulis serialu

Darby Stanchfield, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Emilia Jones i Laysla De Oliveira, czyli aktorzy grający główne role w "Locke & Key", zabierają widzów za kulisy serialu. Nasza recenzja "Locke & Key" tutaj.

5. Run – data premiery serialu HBO

Komediowy thriller "Run" z Merritt Wever i Domhnallem Gleesonem w rolach głównych wystartuje 12 kwietnia w amerykańskim HBO.

6. Benjamin Bratt w pilocie DMZ

Benjamin Bratt ("Star") zagra jedną z głównych ról w pilocie "DMZ", który tworzy HBO Max – lidera jednego z gangów w strefie zdemilitaryzowanej.

7. FOX zamawia pilot komedii Pivoting

FOX zamówił pilot "Pivoting", który pisze Liz Astrof. To komedia zaczynająca się od tragedii w małym miasteczku na Long Island. Bohaterkami są trzy kobiety, których najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa umiera. W efekcie wszystkie zaczynają desperacko szukać szczęścia i podejmują serię impulsywnych, złych decyzji, udowadniając, że nigdy nie jest za późno, żeby schrzanić w życiu.

8. Utopia Falls – zwiastun serialu Hulu

"Utopia Falls" to serial Hulu o grupce młodzieży z przyszłości, która odkrywa zakazane archiwum zabytków historycznych, kulturowych i przede wszystkim muzycznych. Odkrycie sprawia, że zaczynają kwestionować wszystko, czego zostali nauczeni. Premiera w USA 14 lutego.

REKLAMA