"BoJack Horseman" w oscarowym wydaniu. Zobaczcie świetne filmowe plakaty z naszym ulubionym koniem

"BoJack Horseman" (Fot. Netflix)

Scenarzysta "Dobrego Miejsca" zrobił fantastyczną rzecz na Oscary – plakaty z bohaterami serialu "BoJack Horseman", tyle że w stylu filmów, które miały w tym roku nominacje.

W styczniu pożegnaliśmy zarówno "BoJacka Horsemana", jak i "Dobre Miejsce", a teraz dzięki Oscarom zyskaliśmy niespodziewane spotkanie światów obu seriali.

BoJack Horseman – oscarowe plakaty serialu

Demi Adejuyigbe, scenarzysta "Dobrego Miejsca", stworzył serię oscarowych plakatów z ludzko-zwierzęcymi bohaterami "BoJacka". "Parasite", najlepszy film tegorocznych Oscarów, zamienił się w "Bearasite" z niedźwiedzią pielęgniarką w roli głównej. "Joker" to w tutejszym wydaniu "BoJokersman" z BoJackiem w stylu tego z "Horsin' Around", a zamiast "Judy" na własnym plakacie dumnie występuje "Judah".

Nowa "Historia małżeńska" to "Rich Mare Story" ("Historia bogatej kobyły"), a główną bohaterką nowej wersji "Małych kobietek" jest oczywiście Diane Nguyenen.

"Dwóch papieży" przemieniło się w dwóch paparazzich. Własny film w stylu "Irlandczyka" zyskał niejaki Vincent Adultman, bardzo dorosły człowiek, który tak naprawdę jest trójką dzieciaków w długim płaszczu. "Pewnego razu w... Hollywoo" skupia się na postaci Todda, a Jojo Rabbit to tutaj Jojo Robot. Jest też "Wives Out", czyli "Na noże" w wersji z kobiecymi bohaterkami "BoJacka".

Wszystkie plakaty w większej rozdzielczości możecie obejrzeć tutaj. Warto im się przyjrzeć bliżej, bo ich autor bawi się także nazwiskami aktorów i twórców.

BoJack Horseman jest dostępny w serwisie Netflix

BoJack Horseman oscary plakaty

BoJack Horseman oscary plakaty

BoJack Horseman oscary plakaty

BoJack Horseman oscary plakaty

BoJack Horseman oscary plakaty

BoJack Horseman oscary plakaty

REKLAMA