7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Doctor" (Fot. ABC)

"The Good Doctor" z zamówieniem na 4. sezon. Dermot Mulroney zagra w "Prodigal Son". "CSI" może powrócić do telewizji CBS. A oprócz tego "Batwoman", nowy projekt Sophie Turner i nie tylko.

1. The Good Doctor z zamówieniem na 4. sezon

Telewizja ABC zamówiła 4. sezon serialu medycznego "The Good Doctor". Na razie nie podano liczby odcinków.

2. Dermot Mulroney zagra w serialu Prodigal Son

Dermot Mulroney dostał rolę powracającą w "Prodigal Son". Zagra czarującego nowojorskiego miliardera i patrona sztuki, który jest też starym przyjacielem Jessiki.

3. Kayla Ewell gościnnie wystąpi w Batwoman

Kayla Ewell ("Pamiętniki wampirów") pojawi się gościnnie w odcinku "Batwoman" z 23 lutego jako wampiryczna Nocturna.

4. Billions – pierwsza zapowiedź 5. sezonu

5. sezon "Billions" startuje 3 maja. Do obsady dołączą Julianna Margulies ("Żona idealna") jako profesorka socjologii i Corey Stoll ("Kroniki Times Square") w roli milionera. Oboje możecie zobaczyć na nowych zdjęciach z serialu w Entertainment Weekly.

5. CSI może powrócić do telewizji CBS

CBS pracuje nad serialem limitowanym ze świata "CSI" na 20. rocznicę premiery oryginału (jesień 2000). W serialu, którego akcja działaby się ponownie w Las Vegas, ma pojawić się dawna obsada na czele z Williamem Petersen i Jorją Fox. Produkcję poprowadzi Jason Tracey ("Elementary").

6. Josh Peck w serialu Turner & Hooch

Serialowa wersja "Turner & Hooch", która dostała zamówienie w Disney+ na 12 odcinków, ma już swojego detektywa Turnera. Rolę, którą w filmie grał Tom Hanks, tutaj zagra Josh Peck.

7. Survive – Sophie Turner w serialu Quibi

"Survive" na podstawie powieści Alexa Morela to jeden z projektów platformy Quibi, które pojawią się w kwietniu. Bohaterami jest dwójka ludzi, którzy przeżywają katastrofę samolotu, problem w tym że znajdują się na szczycie zaśnieżonej góry pośrodku niczego. W rolach głównych Sophie Turner ("Gra o tron") i Corey Hawkins ("The Walking Dead").

REKLAMA