7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror: San Junipero" (Fot. Netflix)

"Superstore" z zamówieniem na 6. sezon. Gugu Mbatha-Raw w obsadzie serialu "Loki". BBC tworzy serial o Grecie Thunberg. A oprócz tego "Trzynaście powodów", "To nie jest OK" i nie tylko.

1. Superstore z zamówieniem na 6. sezon

Telewizja NBC zamówiła 6. sezon "Superstore". Wcześniej już zamówienie na 8. sezon w NBC dostał "Brooklyn 9-9".

2. Gugu Mbatha-Raw w obsadzie serialu Loki

Gugu Mbatha-Raw ("Black Mirror: San Junipero") dołączyła do obsady marvelowskiego serialu Disney+, którego głównym bohaterem będzie Loki. Szczegóły roli nie zostały podane.

3. BBC tworzy serial o Grecie Thunberg

BBC Studios tworzy serial, którego bohaterką będzie 17-letnia aktywistka Greta Thunberg. Serial będzie podążać śladami Grety i pokazywać zarówno jej walkę o poprawę klimatu, jak i jej codzienne życie jako nastolatki.

4. Nowy aktor w serialu Trzynaście powodów

JanLuis Castellanos ("Runaways") dołączył do stałej obsady finałowego sezonu "Trzynastu powodów". Zagra lidera drużyny futbolowej.

5. Nathalie Emmanuel w serialu platformy Quibi

Nathalie Emmanuel ("Gra o tron") wystąpi razem z Kevinem Hartem i Johnem Travoltą w serialu "Die Hart". Hart zagra przerysowaną wersję samego siebie – komika, który ma dość grania samych komediowych ról. Kiedy dostaje propozycję występ w akcyjniaku, chętnie na to przystaje. Problem w tym, że wcześniej czeka go trening w szkole prowadzonej przez szaleńca (Travolta) i rywalizacja z innymi jego uczniami (jedną z uczennic zagra Emmanuel).

6. Jonathan Tucker w pilocie serialu NBC

Jonathan Tucker ("Kingdom") zagra jedną z głównych ról w pilocie "Debris" zamówionym przez NBC. To opowieść o katastrofie statku kosmicznego na Ziemi i dwóch agentach, którzy prowadzą śledztwo w tej sprawie.

7. To nie jest OK – plakat serialu Netfliksa

Nowy serial młodzieżowy reżysera "The End of the F***ing World" zadebiutuje na Netfliksie 26 lutego.

To nie jest OK serial

REKLAMA