Fanowskie nagranie z planu 5. sezonu "Lucyfera". Zobaczcie, jak uroczy diabeł tańczy z cheerleaderkami

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Lucyfer tańczący wśród cheerleaderek? Brzmi jak naturalne środowisko uroczego diabła. Zobaczcie nowe nagranie z planu 5. sezonu serialu.

Praca na planie 5. sezonu "Lucyfera" wre. Informacje o kolejnych odcinkach wrzucają do sieci nie tylko showrunnerzy, ale i fani, którzy w miarę możliwości podglądają przygotowania do finałowej odsłony serialu.

Lucyfer sezon 5: Lucyfer i Dan tańczą na boisku

Na Reddicie, a wcześniej TikToku pojawiło się krótkie nagranie z planu zdjęciowego Lucka. Widzimy na nim szkolne boisko, a wśród cheerleaderek mamy tańczącego Lucyfera (Tom Ellis) i Dana (Kevin Alejandro).

Season 5 Shoot from r/lucifer

Czy taneczna sekwencja jest tropem prowadzącym do nagrań do musicalowego odcinka serialu? Tak właśnie twierdzą fani "Lucyfera". Przypomnijmy, "Bloody Celestial Karaoke Jam" ma przenieść nas do lat 40. XX wieku i pokazać szczegóły relacji Diabła i jego demona, Maze.

Pytanie tylko, czy cheerleaderki wpasują się w klimat filmu noir, w którym utrzymany ma być ten wyjątkowy odcinek. A może to tylko za daleko idące spekulacje widzów? W końcu tańczący Lucyfer i Dan mogą pojawić się w każdym odcinku serialu, niekoniecznie tylko w tym musicalowym.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA