10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Plakat zapowiadający 3. sezon "Westworld". "Godfather of Harlem" z zamówieniem na 2. sezon. Krysten Ritter zagra zabójczynię w czarnej komedii. A oprócz tego "9-1-1", nowa rola Lauren Graham i nie tylko.

1. Westworld – plakat na 3. sezon serialu

"Wolna wola nie istnieje" ("Free Will Is Not Free") – głosi hasło promocyjne 3. sezonu "Westworld". Serial wraca 16 marca w HBO i HBO GO, a ten sam plakat w wersji ruchomej znajdziecie tutaj.

Westworld sezon 3

2. Godfather of Harlem z zamówieniem na 2. sezon

"Godfather of Harlem" wróci z 2. sezonem. Telewizja Epix zamówiła 10 nowych odcinków, których produkcja ruszy w tym roku w Nowym Jorku.

3. Dave Annable zagra w This Is Us

Dave Annable pojawi się w "This Is Us" w roli dawnego nauczyciela aktorstwa Kevina.

4. Znaki wracają z 2. sezonem do AXN

2. sezon polskiego serialu kryminalnego "Znaki" wystartuje w AXN we wtorek 7 kwietnia o godz. 22:00.

5. Lauren Graham w serialu The Mighty Ducks

Disney+ szykuje 10-odcinkowy serialowy reboot filmu "The Mighty Ducks" ("Potężne Kaczory"). Lauren Graham ("Gilmore Girls") zagra trenerkę tytułowej drużyny hokejowej, z kolei Brady Noon ("Boardwalk Empire") wcieli się w jej 12-letniego syna.

6. Zapowiedź powrotu serialu 9-1-1

Nowe odcinki "9-1-1" startują 16 marca na amerykańskim FOX-ie.

7. Trójka aktorów w spin-offie The 100

Iola Evans ("Carnival Row"), Adain Bradley ("Moda na sukces") i Leo Howard ("Why Women Kill") pojawią się w pilocie spin-offu "The 100". Jeśli serial dojdzie do skutku, Evans i Bradley, którzy grają rodzeństwo, mają szansę znaleźć się w stałej obsadzie.

8. John Carroll Lynch w serialu Davida E. Kelleya

John Carroll Lynch ("American Horror Story") zagra jedną z głównych ról w "The Big Sky", serialowym proceduralu, który David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka") tworzy dla telewizji ABC.

9. Krysten Ritter zabójczynią w czarnej komedii

Krysten Ritter ("Don't Trust the B— in Apartment 23") zagra seryjną zabójczynię w czarnej komedii, którą tworzą Nahnatchka Khan ("Don't Trust the B— in Apartment 23") i Angela LaManna ("The Punisher"). Serial oparty będzie na książce "SKA: Serial Killers Anonymous" Williama Schlichtera o siódemce morderców, którzy zakładają własną grupę wsparcia. Projekt na razie nie ma stacji, ale zainteresowane są serwisy streamingowe na czele z Netfliksem, Amazonem, Hulu i HBO Max.

10. Pete Davidson ze stand-upem na Netfliksie

"Pete Davidson: Alive From New York", czyli stand-up komika znanego z "Saturday Night Live" i romansu z Arianą Grande, pojawi się 25 lutego na Netfliksie.

REKLAMA