Pamiętacie, że dziś Galentine's Day? To zobaczcie, jak świętuje kobieca obsada "Parks and Recreation"

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

0

Wiecie, co to Galentine's Day? To tylko najlepszy dzień w roku! Panie z "Parks and Recreation" znów się spotkały z tej okazji i zrobiły okolicznościowe zdjęcie. I nie one jedne!

Jutro walentynki, czyli ulubione święto firm odpowiedzialnych za zalew kiczu z motywem serduszka. A 13 lutego świętujemy coś znacznie lepszego – Galentine's Day. Ta fantastyczna tradycja, polegająca na radosnym celebrowaniu kobiecej przyjaźni, po raz pierwszy została zaprezentowana w serialu "Parks and Recreation" w 2010 roku. Od tego czasu Leslie Knope regularnie wybierała się tego właśnie dnia na drinka z koleżankami i obdarowywała je najlepszymi prezentami pod słońcem.

Odcinki "Parks and Recreation", w których zobaczycie, jak bawią się w ten dzień panie z Pawnee, to: sezon 2, odcinek 16 – "Galentine's Day"; sezon 4, odcinek 14 – "Operation Ann" i sezon 6, odcinek 17 – również "Galentine's Day".

Obsada Parks and Rec świętuje Galentine's Day

Choć sitcom NBC zakończył się w lutym 2020 roku, tradycja jest kontynuowana przez Amy Poehler, aktorkę grającą rolę Leslie. Ona i reszta kobiecej ekipy "Parks and Recreation" regularnie się spotykają i robią okolicznościowe zdjęcia, sprawiając, że Galentine's Day z roku na rok coraz bardziej żyje własnym życiem.

W tym roku fotkę ze spotkania wrzuciła na Instagram Aubrey Plaza, serialowa April. Oprócz niej są tutaj Amy Poehler, Rashida Jones i Kathryn Hahn, grająca w "Parks and Rec" bezlitosną spin doktorkę, która pojawiła się w Pawnee, aby wesprzeć Bobby'ego Newporta i przeszkodzić Leslie w dostaniu się do rady miasta. Wszystkie panie tym razem zgodnie ubrały się na czarno.

Wyświetl ten post na Instagramie.

happy galentines day

Post udostępniony przez aubrey plaza (@plazadeaubrey)

Kobiece święto już dawno wyszło poza fikcyjne miasteczko Pawnee oraz obsadę i fanów "Parks and Recreation". Do grona sławnych pań świętujących Galentine's Day dołączyła w tym roku m.in. Bryce Dallas Howard, która pochwaliła się zdjęciami z najlepszymi przyjaciółkami. A z kim wy obchodzicie najlepsze święto na świecie?

Parks and Recreation znajdziecie na Prime Video