7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Netflix rozważa zamówienie 6. sezonu "Lucyfera". "Avenue 5" z zamówieniem na 2. sezon. Koniec serialu "Bosch" po 7. sezonie. A oprócz tego "See", "The Protector" i nie tylko.

1. Netflix rozważa zamówienie 6. sezonu Lucyfera

"Lucyfer" może jednak nie zakończyć się po 5. sezonie. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami TVLine Netflix prowadzi rozmowy ze studiem Warner Bros. na temat przedłużenia serialu na 6. sezon. Wcześniej ogłoszono, że 5. sezon będzie finałowy i wydłużono go z 10 do 16 odcinków.

2. Avenue 5 z zamówieniem na 2. sezon

HBO zamówiło 2. sezon "Avenue 5", kosmicznej komedii z Hugh Lauriem. Twórca serialu Armando Iannucci obiecuje "jeszcze więcej fizycznego i emocjonalnego piekła" w nowych odcinkach.

3. Amazon kończy Boscha po 7. sezonie

Amazon zamówił 7. sezon"Boscha", który będzie już finałowy. Jego fabuła będzie opierać się na książkach "Betonowa blondynka" i "Płonący pokój" Michaela Connelly'ego. A wcześniej, bo jeszcze w tym roku, zobaczymy 6. sezon.

4. Emilio Estevez w serialu The Mighty Ducks

Potężne Kaczory znowu w akcji. Serialowa wersja powstaje dla serwisu Disney+ i powróci w niej Emilio Estevez jako Gordon Bombay. Dawny trener będzie pomagać w budowaniu nowej drużyny trenerce granej przez Lauren Graham. Pierwsze zdjęcia z planu już są:

5. Adrian Paul w obsadzie 2. sezonu See

Adrian Paul ("Highlander") zagra jedną z głównych ról w 2. sezonie "See" – Lorda Harlana, rządzącego najsilniejszym miastem w całym królestwie.

6. Powiększa się obsada Daisy Jones & The Six

Do obsady "Daisy Jones & The Six", serialu Amazona o zespole rockowym z lat 70., dołączyli Nabiyah Be ("Czarna Pantera"), Will Harrison, Suki Waterhouse (The Bad Batch") i Josh Whitehouse ("Poldark").

7. The Protector – zwiastun 3. sezonu serialu

3. sezon tureckiego serialu "The Protector" pojawi się na Netfliksie 6 marca. Serialowemu Stambułowi zagrozi nowy wróg, Wezyr.