Al Pacino poluje na nazistów w zwiastunie "Hunters". Szykujcie się na krwawą jazdę bez trzymanki

"Hunters" (Fot. Amazon Prime Video)

0

Al Pacino kontra naziści w stylistyce rodem z "Bękartów wojny" Tarantino. Amazon wypuścił zwiastun "Hunters" w wersji bez cenzury, czyli z toną przemocy i niezliczoną ilością przekleństw.

Al Pacino zawitał do świata serwisów streamingowych i ani myśli go opuszczać. Zaledwie przed chwilą oglądaliśmy go w "Irlandczyku" Martina Scorsese na Netfliksie, a za tydzień przywitamy kolejne jego wcielenie na Amazonie. Wcielenie kompletnie szalone, a przynajmniej taką mamy nadzieję, patrząc na zwiastun "Hunters", w którym krew leje się strumieniami przy akompaniamencie f*cków.

Hunters – Al Pacino w zwiastunie bez cenzury

Serial opowie o grupie łowców nazistów działających w latach 70. w Nowym Jorku, którzy odkrywają, że setki nazistowskich urzędników na najwyższych szczeblach żyją wśród nich i próbują stworzyć w USA Czwartą Rzeszę. Nietypowa drużyna wyrusza w wyjątkowo krwawą misję zemsty i próby powstrzymania ich planów.

Dla Ala Pacino występ w "Hunters" to pierwsza serialowa rola od czasu "Aniołów w Ameryce" z 2003 roku. Obok oscarowego aktora w obsadzie serialu znajdują się także m.in. Logan Lerman ("Furia"), Jerrika Hinton ("Chirurdzy"), Josh Radnor ("Jak poznałem waszą matkę"), Carol Kane ("Unbreakable Kimmy Schmidt"), Dylan Baker ("The Americans"), Tiffany Boone ("The Chi") i Lena Olin ("Vinyl").

Twórcą serialu jest David Weil, a jednym z producentów wykonawczych Jordan Peele, reżyser "Uciekaj!" i "To my" oraz współtwórca serialu "Weird City" i nowej wersji "Strefy mroku".

Premiera Hunters 21 lutego w Amazon Prime Video