Nie będzie 3. sezonu "Insatiable". Netflix skasował serial

"Insatiable" (Fot. Netflix)

0

Czas królowania Patty Bladell dobiegł końca. Netflix po cichu skasował "Insatiable", tak że gdyby nie tweet jednej z aktorek, w ogóle byśmy tego nie zauważyli.

Netflix ostatnio więcej seriali kasuje niż zamawia i taki właśnie los spotkał komedię "Insatiable" z Debby Ryan w roli głównej. Na dodatek informacja nie wyszłaby na jaw, gdyby amerykańscy dziennikarze nie wygrzebali z czeluści internetu tweeta Alyssy Milano z początku lutego.

Insatiable skasowane – nie będzie 3. sezonu serialu

Serial opowiadający o Patty Bladell (Ryan), uczennicy szkoły średniej, która po schudnięciu postanowiła dać popalić swoim dawnym dręczycielom i wygrać konkurs piękności, został skasowany po dwóch sezonach. Finał 2. sezonu, który zobaczyliśmy w październiku 2019 roku, będzie zarazem finałem całego serialu.

Choć "Insatiable" w momencie premiery wywołało kontrowersje, prezentując daleki od rzeczywistego obraz osoby z nadwagą, Netflix nie miał problemu z zamówieniem 2. sezonu. Teraz z kolei nie przedstawił wyjaśnienia, dlaczego 3. sezonu nie będzie. O sprawie poinformowała Milano, odpowiadając na tweeta jednego z fanów. Koniec serialu potwierdza także TVLine i inne amerykańskie serwisy popkulturowe.

Oprócz Ryan i Milano w "Insatiable" grali Dallas Roberts ("Żona idealna"), Christopher Gorham ("Covert Affairs"), Sarah Colonna ("Shameless"), Erinn Westbrook ("Awkward"), Kimmy Shields ("Wielkie kłamstewka"), Michael Provost ("All Rise"), Irene Choi ("Community") i Arden Myrin ("Mad TV").

Dwa sezony Insatiable znajdziecie na Netfliksie