6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Data premiery 3. sezonu "Obsesji Eve". Topher Grace w pilocie komedii ABC. Teledysk promujący serial "Mały Zgon". A oprócz tego "Castlevania", "Z Archiwum X" i nie tylko.

1. Obsesja Eve sezon 3 – data premiery

"Obsesja Eve" wraca 26 kwietnia z 3. sezonem. Do obsady dołączy Gemma Whelan z "Gry o tron", a także Pedja Bjelac, Camille Cottin, Steve Pemberton, Raj Bajaj, Turlough Convery i Evgenia Dodina.

2. Topher Grace w pilocie komedii ABC

Topher Grace ("Różowe lata 70.") zagra jedną z głównych ról w pilocie ABC "Home Economics". Bohaterami jest trójka rodzeństwa: jedno naprawdę bogate, drugie z klasy średniej i trzecie, który ledwie sobie radzi. Grace zagra środkowego brata, który zarabia na życie jako pisarz.

3. Pierwsze sezony Z Archiwum X w Zoom TV

Mulder i Scully wracają do polskiej telewizji. Zoom TV pokaże trzy pierwsze sezony "Z Archiwum X". Premiera w poniedziałek 2 marca o godz. 21:00, kolejne odcinki będą emitowane o tej samej porze codziennie od poniedziałku do czwartku.

4. Castlevania sezon 3 – pierwsza zapowiedź

Składający się z 10 odcinków 3. sezon "Castlevanii" pojawi się 5 marca na Netfliksie.

5. ABC zamawia komedię Jimmy'ego Kimmela

ABC zamówiło pilot komedii "Adopted", który współtworzą Jimmy Kimmel oraz Shawn Vance i Daril Fannin ("The Green Beret's Guide to Surviving the Apocalypse"). Serial jest historią żołnierza, który wraca do domu do Teksasu i musi przyzwyczaić się do nowej sytuacji: jego rodzice adoptowali 12-letniego chłopca z Rosji.

6. Mały Zgon – teledysk promujący serial

"Mały Zgon" to nowy polski serial Canal+, który będzie mieć premierę 8 marca. Serial promuje utwór "Hunter" grupy Hotel Torino, czyli Patryka Kumóra i Dominika Buczkowskiego.

REKLAMA