"Run" – zwiastun serialu HBO od twórczyni "Fleabag". Takiej historii miłosnej jeszcze nie widzieliście

"Ucieczka" (Fot. HBO)

Co byście zrobili, gdyby wasza miłość sprzed lat przysłała nagle SMS-a o treści: "Uciekaj"? Zwiastun serialu "Run" zapowiada nietypową, pokręconą i bardzo urokliwą historię miłosną.

"Fleabag", "Obsesja Eve", a teraz "Run". Nie mamy wątpliwości, że wszystko, czego tknie się Phoebe Waller-Bridge, szybko zamienia się w złoto. A gdybyśmy je mieli, pierwsza zapowiedź nowego serialu HBO wystarczyłaby, żeby nas przekonać.

Run – zwiastun serialu Phoebe Waller-Bridge

W "Run", serialu stworzonym przez Phoebe Waller-Bridge i Vicky Jones, poznamy Ruby Richardson (Merritt Wever, "Niewiarygodne") i Billy'ego Johnsona (Domhnall Gleeson, "Black Mirror: Be Right Back"), dawną parę zakochanych ze studiów, która 15 lat zawarła pewien pakt. Jeśli jedno wyśle wiadomość o treści "Uciekaj", oboje rzucą wszystko i razem uciekną.

I dokładnie to się dzieje w serialu – ona wiedzie dość prozaiczne dorosłe życie na przedmieściu, do czasu kiedy przychodzi wiadomość od niego. Odpowiada taką samą wiadomością i tak oto oboje spotykają się na Grand Central Station, żeby rozpocząć nowe życie bez żadnych ograniczeń. I wszystko super, tylko zwiastun sugeruje, że ona może mieć męża, a on jakiegoś rodzaju kłopoty.

Oprócz podróżującego pociągami przez Amerykę duetu nietypowych uciekinierów na ekranie mają pojawić się Archie Panjabi, Rich Sommer, Tamara Podemski i Phoebe Waller-Bridge we własnej osobie.

Premiera serialu Run 13 kwietnia w HBO Polska

REKLAMA