7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

Netflix wciąż rządzi na polskim rynku VoD. Sky prezentuje zwiastuny "Gangs of London", "Breeders" i "I Hate Suzie". 3. sezon "The Last O.G." z datą premiery. Taika Waititi tworzy serial, w którym zagra Jude Law.

1. Nie żyje Lynn Cohen z Seksu w wielkim mieście

Lynn Cohen, znana z roli Magdy w "Seksie w wielkim mieście", a ostatnio m.in. "The Affair", zmarła w wieku 86 lat.

2. Netflix wciąż rządzi na polskim rynku VoD

Prawie 4,8 mln realnych użytkowników odwiedziło stronę Netflix Polska w styczniu. Choć streamingowy gigant zaliczył spadek w porównaniu z grudniem, wciąż jest najpopularniejszym serwisem tego typu w Polsce. Zestawienie najpopularniejszych serwisów VoD w naszym kraju w styczniu wg Gemiusa znajdziecie tutaj.

3. The Last O.G. sezon 3 – teaser i data premiery

"The Last O.G." wraca 7 kwietnia z 3. sezonem.

4. Taika Waititi tworzy serial, zagra Jude Law

Taika Waititi prowadzi rozmowy z telewizją Showtime w związku z serialem limitowanym "The Auteur". Serial ma być satyrą na Hollywood, opowiadaną z punktu widzenia tytułowego twórcy. Główną rolę zagra Jude Law. Scenariusz pisze Waititi razem z Peterem Warrenem.

5. Gangs of London – zwiastun serialu Sky

"Gangs of London" to nowy serial telewizji Sky, który tworzy Gareth Evans ("Raid") wraz z operatorem Mattem Flannerym (również "Raid"). Serial opowie o międzynarodowych grupach przestępczych, które walczą ze sobą w Londynie. W obsadzie znajdują się Joe Cole, Sope Dirisu, Colm Meaney, Lucian Msamati i Michelle Farley.

6. Breeders – zwiastun nowego serialu

"Breeders" to kolejna nowość Sky, która powstała we współpracy z FX. Martin Freeman ("Sherlock") i Daisy Haggard ("Odcinki") grają szczęśliwą parę, która przemienia się w rodziców. Premiera w USA 2 marca, a w Wielkiej Brytanii 12 marca na kanale Sky One.

7. I Hate Suzie – zwiastun serialu z Billie Piper

"I Hate Suzie" to również nowy serial telewizji Sky. Billie Piper ("Doktor Who") wciela się w gwiazdę, której życie przewraca się do góry nogami, po tym jak wycieka jej kompromitujące zdjęcie.

REKLAMA