Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Outlander", "Hunters", "Good Girls" i inne premiery

"Outlander " (Fot. Starz)

Przed nami skromny tydzień, jeśli chodzi o serialowe premiery. Podczas gdy na Netfliksa wraca (w zasadzie już wrócił) "Outlander", Prime Video pokaże "Hunters", a HBO GO "Bankową grę".

W tym tygodniu naliczyliśmy dokładnie sześć serialowych premier, z których tylko połowa będzie dostępna bez przeszkód w Polsce. Co zobaczymy na Netfliksie, HBO GO i Amazon Prime Video?

Outlander (sezon 5) – 1. odcinek już na Netfliksie

Zaczynamy od premiery, która została przyspieszona, zarówno w USA w serwisie VoD Starz, jak i w Polsce na Netfliksie. Na wypadek gdybyście przegapili tę informację – premiera 5. sezonu serialu "Outlander" już jest dostępna, kolejne odcinki w poniedziałki. Nowy sezon jest oparty na książce "Ognisty krzyż" Diany Gabaldon. Jej tytuł pochodzi od dawnego szkockiego wezwania do walki. Claire i Jamie są zmuszeni zadać sobie pytanie, jak daleko są w stanie posunąć się, by ochronić swój dom, i modlą się, aby nie było powodu zapalać ognistego krzyża.

Good Girls (sezon 3) – 16 lutego w USA

3. sezon "Good Girls" startuje już dziś za oceanem. Zwiastun zapowiada kolejną tajemnicę: jakie nowe zagrożenie zapuka do drzwi Beth, w momencie kiedy wydaje się, że wszystko już będzie dobrze? Do obsady dołączy Jackie Cruz ("Orange Is the New Black") w roli samotnej matki i przyjaciółki Beth, która nie ma pojęcia, że łączy je znacznie więcej, niż jej się wydaje.

Hunters (nowość) – 21 lutego na Prime Video

Hunters" to nowy serial Amazona, opowiadający o grupie łowców nazistów działających w latach 70. w Nowym Jorku, którzy odkrywają, że setki nazistowskich urzędników na najwyższych szczeblach żyją wśród nich i próbują stworzyć w USA Czwartą Rzeszę. Nietypowa drużyna wyrusza w wyjątkowo krwawą misję zemsty. Główną rolę gra Al Pacino, dla którego to pierwsza serialowa rola od czasu "Aniołów w Ameryce" z 2003 roku. Twórcą jest David Weil, a jednym z producentów wykonawczych Jordan Peele, reżyser "Uciekaj!" i "To my".

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Duncanville (nowość FOX) – premiera 16 lutego w USA

· Intelligence (nowość Sky One) – premiera 18 lutego w Wielkiej Brytanii

· Bankowa gra (sezon 2) – premiera 19 lutego na HBO GO

REKLAMA