7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Elisabeth Moss o tym, ile jeszcze potrwa "Opowieść podręcznej". "9-1-1: Teksas" w marcu na FOX Polska. Omar Epps zagra w prequelu "Power". A oprócz tego nowe seriale Netfliksa i nie tylko.

1. Ile jeszcze potrwa Opowieść podręcznej?

Ile sezonów będzie mieć "Opowieść podręcznej"? Elisabeth Moss mówi w rozmowie z ComicBook, że serial będzie kontynuowany tak długo, dopóki będzie trwać historia June.

– To nie zależy ode mnie, ale myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że to historia jednej kobiety, a nie historia Gileadu. Śledzimy jej historię i zajmujemy się jej historią, a ta zakończy się w pewnym momencie. Myślę, że musimy o tym pamiętać. Kiedy poczujemy, że jej historia została opowiedziana, wtedy to się zakończy.

2. 9-1-1: Teksas w marcu na FOX Polska

We wtorek 10 marca o godz. 22:00 na FOX Polska wystartuje "9-1-1: Teksas", czyli spin-off "9-1-1" z Robem Lowe'em i Liv Tyler w rolach głównych. Z kolei we wtorek 17 marca o godz. 21:05 polską premierę będzie mieć druga część 3. sezonu "9-1-1".

3. Omar Epps zagra w prequelu Power

Omar Epps ("Dr House") dołączył do obsady "Power Book III: Raising Kanan", czyli jednego z kilku planowanych spin-offów "Power".

4. Obsada Masters of the Universe: Revelation

Netflix podał obsadę głosową serialu anime "Masters of the Universe: Revelation". Znajdują się w niej m.in. Mark Hamill z "Gwiezdnych wojen", Lena Headey z "Gry o tron" i Sarah Michelle Gellar, serialowa Buffy.

5. Quibi tworzy własne Swimming with Sharks

Thomas Dekker ("Terminator: Kroniki Sary Connor"), Finn Jones ("Iron Fist) i Donald Sutherland ("Trust") zagrają w "Swimming with Sharks", serialowej wersji filmu z 1994 roku, który w Polsce znamy jako "Szkołę Buddy'ego". W obsadzie znajdują się także Kiernan Shipka i Diane Kruger.

6. Elisabeth Shue w nowym serialu Netfliksa

Elisabeth Shue ("The Boys") zagra u boku Julie Delpy w komediodramacie Netfliksa "On the Verge" o czwórce kobiet po 40-tce, które postanawiają odmienić swoje życie.

7. Odette Annable w sequelu Thirtysomething

Odette Annable ("Supergirl") dołączyła do obsady pilota "Thirtysomething(else)". Zagra dorosłą Janey Steadman.

REKLAMA