"To nie jest OK" – zwiastun serialu. To jak połączenie "The End of the F***ing World" i "Stranger Things"

"To nie jest OK" (Fot. Netflix)

0

"Drogi pamiętniczku, p***dol się" – mówi 17-letnia Sydney, a zaraz potem wokół niej zaczyna dziać się coś dziwnego. Zobaczcie zwiastun "To nie jest OK", nowego serialu Netfliksa.

Co by było, gdyby dzieciaki z "The End of the F***ing World" miały supermoce? Albo gdyby Jedenastka ze "Stranger Things" była wściekłą pannicą, która najchętniej podpaliłaby cały świat? Trailer "To nie jest OK" zapowiada połączenie obu światów.

I nic dziwnego, bo serial tworzy Jonathan Entwistle, reżyser "The End of the F***ing World", do spółki z Christy Hall i producentami "Stranger Things". Zaś scenariusz powstał na podstawie komiksu Charlesa Forsmana, autora pierwowzoru "The End of the F***ing World".

To nie jest OK – zwiastun serialu Netfliksa

"To nie jest OK" to składająca się z siedmiu 30-minutowych odcinków satyryczna opowieść o Sydney, nastolatce, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i tajemnicze supermoce. Główną rolę gra Sophia Lillis ("To", "Ostre przedmioty)".

Kathleen Rose Perkins ("Odcinki") zagra mamę Sydney, Maggie, która pracuje w lokalnym barze, starając się utrzymać dwójkę dzieci po śmierci męża. Aidan Wojtak-Hissong ("Falling Water") wcieli się w młodszego brata Sydney, który promieniuje swoim nieustającym poczuciem zachwytu – takim, jakie zazwyczaj mija wraz z dojrzewaniem.

Wyatt Oleff ("To") sportretuje Stanleya Barbera, "uroczo dziwacznego" sąsiada Sydney, z zadziwiającymi pokładami pewności siebie. Sofia Bryant ("Żona idealna") wystąpi w roli Diny, która opisywana jest jako "szczęśliwa, piękna, głośna i zabawna – genialna najlepsza przyjaciółka Sydney". Jedyny problem to fakt, że ma chłopaka, Brada (Richard Ellis, "Veronica Mars"), który dla całego świata może wydawać się amerykańskim złotym chłopcem, ale dla Sydney to "totalny palant".

Premiera To nie jest OK 26 lutego na Netfliksie