7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

Daty powrotów "Szkoły dla elity", "On My Block" i "Vidy". Showrunner "Narcos" współtworzy serial "Painkiller". Haley Joel Osment w "What We do in the Shadows". A oprócz tego nowa rola Melissy Leo i nie tylko.

1. Szkoła dla elity – data premiery 3. sezonu

3. sezon hiszpańskiego serialu młodzieżowego "Szkoła dla elity" pojawi się 13 marca na Netfliksie.

2. On My Block – data premiery 3. sezonu

Witajcie ponownie w Freeridge, gdzie sekrety nigdy nie pozostają sekretami. 3. sezon "On My Block" zobaczycie na Netfliksie 11 marca.

3. Vida – data premiery 3. sezonu

3. sezon latynoskiego serialu "Vida" startuje w USA 26 kwietnia. Siostry Hernandez w nowych odcinkach odkryją rodzinny sekret, który sprawi, że będą musiały stawić czoła starym duchom i nowym wrogom.

4. Painkiller – nowy serial showrunnera Narcos

Netflix zamówił 8-odcinkowy serial limitowany "Painkiller" opowiadający o uzależnieniu Amerykanów od leków przeciwbólowych. Produkcję poprowadzą showrunnerzy Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster ("Cóż za piękny dzień", "Transparent") ze wsparciem producenta wykonawczego Erica Newmana ("Narcos"). Reżyseruje Peter Berg ("Pozostawieni").

5. Carl Lumbly w The Falcon and The Winter Soldier

Carl Lumbly ("Supergirl") dołączył do obsady serialu "The Falcon and The Winter Soldier". Disney tradycyjnie nie zdradza szczegółów roli, ale fani podejrzewają, że może chodzić o Isaiaha Bradley, czyli "czarnego Kapitana Amerykę".

6. Melissa Leo w pilocie serialu FOX-a

Laureatka Oscara Melissa Leo zagra główną rolę w pilocie "Blood Relative" opowiadającym o genealogii śledczej.

7. Haley Joel Osment w What We do in the Shadows

Haley Joel Osment ("Szósty zmysł") pojawi się w roli Tophera, nowego ludzkiego towarzysza wampirów w 2. sezonie "What We do in the Shadows". Serial wraca 15 kwietnia.

What We do in the Shadows sezon 2

REKLAMA