Henry Cavill wrzucił zdjęcie z najlepszym kompanem Geralta z "Wiedźmina". Nie, wcale nie chodzi o Jaskra

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Prace nad 2. sezonem "Wiedźmina" ruszyły pełną parą, czego najlepszym dowodem są nowe fotki z planu, które lądują w mediach społecznościowych serialowej ekipy.

Wystartowały prace na planie 2. sezonu "Wiedźmina", co oznacza ponowne spotkania aktorów i pozostałej części ekipy. Najlepszym na to dowodem jest nowe zdjęcie, które opublikował aktor odgrywający główną rolę w serialu.

Wiedźmin sezon 2: Henry Cavill na zdjęciu z Płotką

Henry Cavill udostępnił zdjęcie z najlepszym kompanem Geralta z Rivii. I nie, tym razem nie chodzi o Jaskra (Joey Batey), a o Płotkę, czy raczej Zeusa, bo tak ma na imię koń, który odgrywa rolę klaczy wiedźmina. Aktor błysnął także poczuciem humoru, sugerując, że Oscary powinny wędrować także dla koni.

– Zobaczcie, kogo znalazłem. A dla tych, którzy pytają – to jest Zeus, wymawia się Zey-oos, ale większość z was zna tego konia jako Płotkę. Tak, Płotka tradycyjnie jest klaczą, jak wskazuje na to imię. Zeus, cóż, nie jest, ale nie powinno to ograniczać jego aktorskich możliwości. Dlaczego więc nie zaczniemy przyznawać Oscarów dla najlepszego konia drugoplanowego? – napisał aktor.

Prace nad 2. sezonem "Wiedźmina" ruszyły kilka dni szybciej, niż było to planowane, i mają potrwać do sierpnia bieżącego roku.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA