7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

Netflix testuje w Polsce tańsze plany mobilne. Pełny zwiastun 2. sezonu "Kingdom". Plakaty zapowiadające 2. sezon "The Umbrella Academy". A oprócz tego "The Walking Dead", "Walker" i nie tylko.

1. Netflix Polska testuje tańsze plany mobilne

Jeśli nie oglądacie Netfliksa na telewizorze, możecie skorzystać z któregoś z tańszych planów mobilnych. Jak donosi Spider's Web, platforma testuje w Polsce dwa nowe abonamenty: plan Mobile pozwala oglądać filmy i seriale na jednym urządzeniu mobilnym (smartfon lub tablet) w jakości SD za 24 zł miesięcznie. Z kolei plan Mobile+ to jakość Full HD i dwa ekrany jednocześnie (smartfon, tablet, laptop lub komputer stacjonarny). Abonament kosztuje 38 zł miesięcznie.

2. Keegan Allen w obsadzie serialu Walker

Keegan Allen ("Pretty Little Liars") pojawi się w serialu "Walker", czyli nowym "Strażniku Teksasu", w roli Liama, młodszego brata głównego bohatera, który jest konserwatywnym gejem i właśnie dostał awans w biurze prokuratora.

3. Kingdom – zwiastun 2. sezonu

Nadchodzi zima, a walka w Joseon pomiędzy żywymi i umarłymi dopiero się zaczyna. 2. sezon koreańskiego serialu "Kingdom" wyląduje na Netlfiksie 13 marca.

4. James Wolk w pilocie serialu Ordinary Joe

James Wolk ("Mad Men") zagra potrójną główną rolę w pilocie NBC "Ordinary Joe", w którym życie głównego bohatera będzie toczyć się różnymi torami, w zależności od tego, jaką decyzję podejmie na początku.

5. Annaleigh Ashford w pilocie komedii CBS

Annaleigh Ashford ("Masters of Sex") dostała główną rolę kobiecą w sitcomie "B Positive" produkowanym przez Chucka Lorre'a. Serial opowie historię Drew (na razie nieobsadzony), faceta, który potrzebuje nerki. Dawczynią zostaje kobieta z jego przeszłości o imieniu Gina (Ashford) – i tak zaczyna się znajomość, która odmieni życie ich obojga. Scenariusz pisze Marco Pennette ("Gotowe na wszystko").

6. The Walking Dead – pierwsza scena z powrotu

W najbliższy poniedziałek na FOX Polska premierę będzie mieć druga część 10. sezonu "The Walking Dead". A tymczasem zobaczcie Carol w scenie otwarcia.

7. Plakaty 2. sezonu The Umbrella Academy

Netflix wypuścił serię plakatów 2. sezonu "The Umbrella Academy", wszystkie znajdziecie tutaj. Data premiery na razie nie została podana.

The Umbrella Academy sezon 2

The Umbrella Academy sezon 2

REKLAMA