Kaley Cuoco pojawiła się w grudniu w "Młodym Sheldonie". Przegapiliście ją? Nie szkodzi, mamy wideo

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Kaley Cuoco, czyli Penny z "Teorii wielkiego podrywu", zagrała w grudniu małą rólkę w 3. sezonie "Młodego Sheldona". Twórcy dopiero teraz potwierdzili, że to faktycznie była ona.

Choć światy "Teorii wielkiego podrywu" i "Młodego Sheldona" są sobie bardzo bliskie, raczej nie liczcie na wizyty kogokolwiek z obsady tego pierwszego serialu w tym drugim. Oczywiście poza Jimem Parsonsem, który jako dorosły Sheldon komentuje przygody swojej młodszej wersji (Iain Armitage).

Młody Sheldon – Kaley Cuoco zagrała w 3. sezonie

Mało kto więc zwrócił uwagę na to, że w odcinku z 12 grudnia ("Teenager Soup and a Little Ball of Fib.") pojawił się znajomy głos. Sheldon miał wtedy koszmar senny w związku z tym, że czekał go sprawdzian z pływania na WF-ie. We śnie znalazł się nad basenem – okropnym, wypełnionym bakteriami basenem – i woda z basenu odezwała się do niego.

– To był głos Kaley jako wody z basenu. Potrzebowałem kogoś, kto by podłożył głos. Wiedziałem, że ma być kobiecy i trochę sexy, i pomyślałem: "No tak! Kaley jest do tego idealna" – mówi współtwórca serialu Steve Molaro w rozmowie z TVLine.

Molaro zadzwonił do Kaley Cuoco, powiedział, że ma dla niej coś dziwnego do zagrania, a ona wysłuchała go, zaczęła się śmiać i od razu się zgodziła. A potem zaczęli się zastanawiać, czy w ogóle promować jej występ przed emisją odcinka.

– Czasem czuję się trochę dziwnie, kiedy coś jest za bardzo promowane. I nieważne, jakie to było świetne, nie wiem, czy chciałem, żeby coś takiego pojawiło się w zwiastunach. [Kaley też] chciała zachować to w tajemnicy, tak żeby był to taki mały easter egg, jak już to rozgryziesz. Tak że zgadzaliśmy się co do tego – wyjaśnia Molaro.

Kaley Cuoco to pierwsza obok Jima Parsonsa osoba z obsady "Teorii wielkiego podrywu", która zagrała w "Młodym Sheldonie". Z kolei Iain Armitage, tytułowy mały Sheldon, pojawił się w jednym z odcinków finałowego sezonu "Teorii wielkiego podrywu" razem z Lance'em Barberem (tata Sheldona) i Montaną Jordanem (Georgie). Dorosły Sheldon znalazł wtedy kasety wideo z dzieciństwa.

Nowe odcinki Młodego Sheldona w piątki w HBO GO

REKLAMA