6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

4. sezon "Obsesji Eve" ma już główną scenarzystkę. "Czarna lista" z zamówieniem na 8. sezon. Zwiastun niemieckiego serialu "Freud". A oprócz tego nowa rola Rainna Wilsona, "The Rookie" i nie tylko.

1. Obsesja Eve sezon 4 – kto napisze scenariusz?

Laura Neal ("Sex Education", "Secret Diary of a Call Girl") będzie główną scenarzystką 4. sezonu "Obsesji Eve". Serial co roku zmienia scenarzystki – 3. sezon, który startuje 26 kwietnia, napisała Suzanne Heathcote ("Fear the Walking Dead").

2. Czarna lista z zamówieniem na 8. sezon

NBC zamówiło 8. sezon "Czarnej listy". Obecnie serial jest w trakcie 7. sezonu i powróci na ekrany 20 marca.

3. Pete Davidson zagra w The Rookie

Pete Davidson ("Saturday Night Live") pojawi się gościnnie w "The Rookie" w roli przyrodniego brata oficera Nolana (Nathan Fillion).

4. Rainn Wilson w nowym serialu Amazona

Rainn Wilson ("The Office") zagra gubernatora Waszyngtonu w "The Power", thrillerze opartym na książce Naomi Alderman. To opowieść o dziewczynie, u której nagle pojawia się dziwna moc: jeśli chce, może porazić człowieka prądem. Moc jednej dziewczyny zmienia równowagę sił na świecie.

5. Michael Raymond-James w pilocie serialu NBC

Michael Raymond-James ("Once Upon a Time") zagra ojca rodziny, która zostaje rozdzielona, w pilocie apokaliptycznego serialu "La Brea". Po tym jak w Los Angeles otwiera się tajemnicza dziura, która pochłania ludzi, część rodziny ląduje w niewyjaśnionym pierwotnym świecie wraz z grupą nieznajomych. Serial pisze David Appelbaum ("The Enemy Within").

6. Freud – zwiastun niemieckiego serialu Netfliksa

23 marca na Netfliksie zadebiutuje serial "Freud", czyli historia młodego Zygmunta Freuda, który wplątuje się w okultystyczny spisek, rozwiązując sprawę kryminalną w XIX-wiecznym Wiedniu. W rolach głównych zobaczymy Roberta Finstera, Ellę Rumpf i Georga Friedricha.

REKLAMA