"Sprawa idealna" straci kolejnego głównego bohatera. Aktor znalazł już pracę w nowym serialu

"Sprawa idealna" (Fot. CBS All Access)

W "Sprawie idealnej" będą kolejne roszady, tak że z pierwotnej obsady zostanie połowa. Aktor grający jednego z głównych bohaterów znalazł pracę w nowym serialu.

Jak donosi Deadline, Delroy Lindo negocjuje główną rolę w "Harlem's Kitchen", nowym serialu ABC o afroamerykańskiej rodzinie prowadzącej restaurację w Nowym Jorku. W efekcie Lindo ma opuścić stałą obsadę "Sprawy idealnej" po 4. sezonie.

Sprawa idealna – Delroy Lindo odchodzi z serialu

Kontrakt aktora, który gra Adriana Bosemana, partnera w firmie Reddick, Boseman & Lockhart, kończy się po 4. sezonie. Lindo prawdopodobnie by go odnowił, gdyby nie to, że zainteresował go nowy serial. Szansa, że będzie grał w obu naraz, jest niewielka, ale twórcy "Sprawy idealnej", Robert i Michelle Kingowie, zostawili otwartą furtkę. Jeśli serial zostanie przedłużony na 5. sezon, a "Harlem's Kitchen" nie dostanie zamówienia, Lindo będzie mógł wrócić do roli Bosemana.

– Będziemy strasznie tęsknić za Delroyem. Był twarzą serialu, ale też twarzą fikcyjnej firmy. Łączył komedię z szekspirowskim dramatem w idealny sposób. Wiemy, że chciał próbować różnych rzeczy i choć będziemy za nim tęsknić, mamy nadzieję, że od czasu do czasu będziemy mogli go mieć jako gwiazdę gościnną. Tak więc, uwaga spoiler: nie będziemy zabijać Adrian Bosemana – napisali showrunnerzy w oświadczeniu.

Sprawa idealna Delroy Lindo

"Harlem's Kitchen" opowie o eleganckiej restauracji w Harlemie, którą prowadzi Ellis Rice (Lindo) wraz z żoną i trzema córkami. Ale niespodziewana śmierć wywołuje zamieszanie w rodzinie i sprawia, że przyszłość restauracji staje pod znakiem zapytania, kiedy na jaw wychodzą długo skrywane sekrety. Serial ma na razie zamówienie na odcinek pilotowy, który napisał Zahir McGhee ("Skandal", "For the People"), a wyreżyseruje Stephen Williams ("Watchmen").

Jeśli Lindo opuści obsadę "Sprawy idealnej", będzie czwartym członkiem pierwotnej obsady, który to zrobi. W poprzednich trzech sezonach z serialem pożegnali się Justin Bartha, Erica Tazel i ostatnio Rose Leslie.

Sprawa idealna wraca 9 kwietnia z 4. sezonem

REKLAMA