Czy to nasze nowe "Wielkie kłamstewka"? Zwiastun "Little Fires Everywhere" zapowiada emocje i tajemnice

"Little Fires Everywhere" (Fot. Hulu)

Eleganckie przedmieście, ludzie skrywający sekrety, Reese Witherspoon i Kerry Washington jako dwie kobiety w konfliktowej sytuacji. Zobaczcie trailer "Little Fires Everywhere".

Tej wiosny platforma Hulu wypuści "Little Fires Everywhere", składającą się z ośmiu odcinków adaptację książki Celeste Ng z 2017 roku wydanej w Polsce jako "Małe ogniska". A dziś dostaliśmy kolejny zwiastun, w którym rządzą grające główne role Reese Witherspoon i Kerry Washington.

Little Fires Everywhere – zwiastun serialu Hulu

Akcja serialu dzieje się w latach 90. na ekskluzywnym przedmieściu Shaker Heights w Ohio. Witherspoon gra Elenę Richardson, lokalną dziennikarkę mieszkającą tu z rodziną od pokoleń, która decyduje się wynająć pokój nieznajomej artystce Mii (Washington) i jej córce Pearl (Lexi Underwood).

"Więc zdecydowałaś się tak od razu jej to wynająć? Czy to w ogóle coś wiesz o tej kobiecie? I potem jej proponujesz, żeby pracowała w naszym domu?" – krzyczy Bill (Joshua Jackson), mąż Eleny. "To piękna rzecz, wiedzieć, że twoje działania mogą mieć wpływ na życie innej osoby" – odpowiada ona. Ale szybko się okazuje, że Mia skrywa sekret i sprawy bynajmniej nie zmierzają w bajkowym kierunku.

"Little Fires Everywhere" to historia o wadze sekretów, naturze sztuki i tożsamości, dzikiej sile macierzyństwa i niebezpieczeństwie leżącym w przekonaniu, że przestrzeganie zasad może zapobiec katastrofie – czytamy w oficjalnym opisie.

Oprócz wyżej wymienionych osób w obsadzie są także Rosemarie DeWitt ("Black Mirror"), Geoff Stults ("Enlisted"), Jaime Ray Newman ("Bates Motel"), Britt Robertson ("For the People") i Jesse Williams ("Chirurdzy"). Serial tworzy Liz Tigelaar ("Casual"), a Washington i Witherspoon są producentkami.

Premiera Little Fires Everywhere 18 marca w USA

REKLAMA