Marzec w telewizji HBO – lista premier seriali i filmów

"Fosse/Verdon" (Fot. FX)

W marcu do Polski zawita wreszcie miniserial "Fosse/Verdon" z Michelle Williams i Samem Rockwellem. Poza tym do HBO wraca "Westworld" z 3. sezonem i startuje "Spisek przeciwko Ameryce".

Na listę marcowych premier HBO GO tradycyjnie czekamy, a tymczasem mamy dla was ramówkę telewizji HBO. Jest w niej osiem premier seriali – częściowo takich, które w HBO GO można oglądać już teraz, a częściowo zupełnie nowych. Polski debiut zaliczy wreszcie miniseria "Fosse/Verdon", wystartuje "Spisek przeciwko Ameryce" i 3. sezon "Westworld". Powraca także "High Maintenance" aka "W potrzebie", "Genialna przyjaciółka" czy "Cudotwórcy". Premiery filmowe to m.in. "Król Lew", "Toy Story 4", "LEGO. Przygoda 2", "Spider-Man: Daleko od domu".

Nowe seriale w HBO – premiery w marcu

Fosse/Verdon – Sam Rockwell i Michelle Williams w miniserialu przedstawiającym losy broadwayowskiego reżysera Boba Fosse'a oraz jego żony i muzy, tancerki Gwen Verdon.

W potrzebie, sezon 4 – nowe odcinki serialu z Benem Sinclairem w roli nowojorskiego dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję.

Cudotwórcy: Wieki ciemne – 2. sezon serialowej antologii z Danielem Radcliffe'em i Steve'em Buscemim w rolach głównych. Panowie trafiają do średniowiecza, czasów "skrajnej nierówności dochodów, słabej opieki zdrowotnej i powszechnej ignorancji". W nowych rolach powrócą też Geraldine Viswanathan, Karan Soni, Jon Bass i Lolly Adefope.

Westworld, sezon 3 – nowy sezon serialu science fiction, w którym akcja przeniesie się z okrutnego parku rozrywki do naszego świata, głównie do Los Angeles z przyszłości. Do obsady dołączą Aaron Paul, Vincent Cassel, Lena Waithe, Scott "Kid Cudi" Mescudi, John Gallagher Jr., Michael Ealy, Tommy Flanagan i Marshawn Lynch, gracz ligi NFL.

Spisek przeciwko Ameryce – miniserial twórców "The Wire" na podstawie powieści Philipa Rotha przedstawiający alternatywną wersję historii Ameryki, w której wybory w czasie II wojny światowej wygrywa faszystowski polityk. W rolach głównych Zoe Kazan, Morgan Spector, Winona Ryder i John Turturro.

Opowiedz mi bajkę, sezon 2 – drugi sezon mrocznego serialu, którego scenariusz inspirowany jest znanymi bajkami. Tym razem twórcy zapraszają do Nashville, gdzie rozgrywa się współczesna historia inspirowana "Śpiącą królewną", "Kopciuszkiem" i "Piękną i Bestią".

Genialna przyjaciółka, sezon 2 – nowe odcinki "Genialnej przyjaciółki" oparte są na książce "Historia nowego nazwiska" Eleny Ferrante. Lila i Elena mają teraz po 16 lat i uważają, że w ich życiu nic się nie dzieje. Lila jest świeżo po ślubie, ale ma wrażenie, że po przyjęciu nazwiska męża zatraciła siebie. Elena jest wzorową uczennicą, ale podczas wesela przyjaciółki uświadamia sobie, że nie jest szczęśliwa ani wśród ludzi ze swojego środowiska, ani w nowym otoczeniu.

Zero zero zero – serial na podstawie książki Roberto Saviano przedstawiający historię walczących o władzę grup, które rywalizują między sobą o kontrolę nad przemytem i handlem kokainą.

Telewizja HBO – filmy i seriale w marcu

· Berek – premiera 1 marca w HBO

· Fosse/Verdon – premiera pierwszego odcinka 6 marca, kolejne w piątki w HBO

· Król Lew – premiera 8 marca w HBO

· W potrzebie, sezon 4 – premiera pierwszego odcinka 13 marca, kolejne w piątki w HBO3

· Cudotwórcy: Wieki ciemne – premiera pierwszego odcinka 13 marca, kolejne w piątki w HBO3

· Toy Story 4 – premiera 15 marca w HBO

· Westworld, sezon 3 – premiera pierwszego odcinka 16 marca o 3:00, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne w poniedziałki w HBO

· Spisek przeciwko Ameryce – premiera pierwszego odcinka 17 marca o 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne we wtorki w HBO

· Ali i Cavett: Opowieść z taśm – premiera 19 marca w HBO

· Spider-Man: Daleko od domu – premiera 22 marca, HBO

· Opowiedz mi bajkę, sezon 2 – premiera pierwszego odcinka 22 marca, kolejne w niedziele w HBO3

· Genialna przyjaciółka, sezon 2 – premiera pierwszego odcinka 24 marca, kolejne we wtorki w HBO

· Diego Maradona – premiera 26 marca w HBO

· Krzyżówkowe zagadki: Mordercza łamigłówka – premiera 26 marca w HBO

· Zero zero zero – premiera pierwszego odcinka 27 marca w HBO

· LEGO. Przygoda 2 – premiera 29 marca w HBO

REKLAMA