7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Odcinek specjalny "Przyjaciół" z premierą w maju. Sandra Oh w serialu twórców "Gry o tron" i Amandy Peet. Priah Ferguson z awansem w "Stranger Things". A oprócz tego "Walker", "Obsesja Eve" i nie tylko.

1. Ekipa Przyjaciół spotka się w maju na HBO Max

Długo zapowiadany odcinek specjalny "Przyjaciół", czyli tak naprawdę spotkanie po latach szóstki aktorów, dojdzie do skutku. Premiera jest planowana na maj, w momencie startu HBO Max. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer powrócą do studia, gdzie nagrywano serial, a wraz z nimi na ekranie pojawią się producenci serialu Kevin Bright, Marta Kauffman i David Crane. Godzinny program z rozmowami o kultowym sitcomie reżyserować będzie Ben Winston ("The Late Late Show with James Corden"). Każde z szóstki dawnych "Przyjaciół" zarobi po 3-4 mln dolarów za występ.

2. Sandra Oh w serialu twórców GoT i Amandy Peet

Sandra Oh zagra główną rolę w "The Chair", 6-odcinkowym komediodramacie o szefowej katedry angielskiego na uniwersytecie. W obsadzie znajduje się także Jay Duplass ("Transparent"). Twórczynią serialu jest Amanda Peet ("Togetherness"), a producentami ekipa "Gry o tron": David Benioff (mąż Amandy Peet), D.B. Weiss i Bernie Caulfield.

3. Priah Ferguson z awansem w Stranger Things

Priah Ferguson, czyli Erica ze "Stranger Things", została awansowana do stałej obsady w 4. sezonie.

4. Yellowstone z zamówieniem na 4. sezon

"Yellowstone" dostało zamówienie na 4. sezon. Jednocześnie współtwórca serialu Taylor Sheridan podpisał umowę z Entertainment & Youth Brands, studiem należącym do Viacomu. Dotyczy ona także nowych produkcji, które tworzy dla Paramount Network: "Mayor of Kingstown" i "The Last Cowboy".

5. Mitch Pileggi w obsadzie serialu Walker

Mitch Pileggi ("Supernatural") dołączył do stałej obsady "Walkera", rebootu "Strażnika Teksasu". Zagra ojca głównego bohatera.

6. Annie Murphy w serialu Kevin Can F*** Himself

Annie Murphy ("Schitt's Creek") zagra główną rolę, czyli wkurzoną sitcomową żonę, w serialu AMC "Kevin Can F*** Himself".

7. Sandra Oh w teaserze 3. sezonu Obsesji Eve

"Obsesja Eve" wraca 26 kwietnia z 3. sezonem, a Eve Polastri oczywiście przeżyła zabójczy cliffhanger.

REKLAMA