8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homecoming" (Fot. Amazon)

Julia Roberts i Sean Penn w nowym serialu twórcy "Homecoming". Szczegóły serialu "The Auteur" Taiki Waititiego. Koniec zdjęć do "Modern Family". A oprócz tego "Goliath", "The Haunting of Bly Manor" i nie tylko.

1. Julia Roberts w serialu twórcy Homecoming

Julia Roberts, Sean Penn, Armie Hammer i Joel Edgerton zagrają główne role w "Gaslit", serialu o aferze Watergate, opartym na podcaście "Slow Burn" magazynu Slate. Serial skupi się na nieopowiedzianych historiach i zapomnianych bohaterach politycznego skandalu administracji prezydenta Nixona. Sean Penn zagra prokuratora generalnego Johna Mitchella, a Julia Roberts jego żonę Marthę. Showrunnerem jest Robbie Pickering ("Mr. Robot"), a w ekipie producentów znajduje się Sam Esmail ("Mr. Robot", "Homecoming").

2. NAACP Image Awards – Black-ish i inni zwycięzcy

Rozdano NAACP Image Awards, listę zwycięzców znajdziecie tutaj. Najwięcej nagród otrzymało "Black-ish", wśród nagrodzonych seriali znajdują się także m.in. "Jak nas widzą", "Power" i "Greenleaf".

3. Koniec zdjęć do The Haunting of Bly Manor

Ekipa "The Haunting of Bly Manor", czyli drugiej serii "Nawiedzonego domu na wzgórzu", zakończyła zdjęcia. Premiera jeszcze w tym roku.

4. Paradise PD sezon 2 – zwiastun serialu

"Paradise PD" wraca 6 marca z 2. sezonem, który będzie składać się z 10 odcinków.

5. Goliath – nowe twarze w 4. sezonie

Geoffrey Arend ("Madam Secretary") i Brandon Scott ("Dead to Me") dołączyli do stałej obsady serialu "Goliath", z kolei Obba Babatundé ("S.W.A.T.") i Elias Koteas ("Chicago P.D.") dostali role powracające w finałowym sezonie.

6. The Auteur – szczegóły serialu Taiki Waititiego

Showtime potwierdził produkcję "The Auteur" i podał pierwsze szczegóły. Serial, który tworzą Taika Waititi ("Jojo Rabbit") i Peter Warren ("Ghost Team"), będzie połączeniem komediowego horroru, pokręconego romansu i efektownej, pełnej szaleństwa satyry. Próbując stworzyć genialny horror, producent filmowy uwięzi swoją produkcję w plenerze z seryjnym zabójcą. Główną rolę zagra Jude Law.

7. Janet McTeer w nowym serialu Showtime

Janet McTeer ("Ozark") zagra szefową personelu prezydenta w pilocie "The President Is Missing" zamówionym przez Showtime.

8. Koniec produkcji serialu Modern Family

Ekipa "Modern Family" zakończyła zdjęcia do finału i pożegnała się z planem serialu. Zakulisowe foty znajdziecie na Instagramie.

REKLAMA