7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Dwójka aktorów odchodzi z "Riverdale". "The Walking Dead" zakończy sezon cliffhangerem. Odcinek o Gii w 2. sezonie "Euforii". A oprócz tego "WandaVision" i nowe projekty serialowe.

1. Dwójka aktorów odchodzi z Riverdale

Skeet Ulrich i Marisol Nichols, czyli serialowi F.P. Jones i Hermione Lodge, ojciec Jugheada i matka Veroniki, opuszczą "Riverdale" po czterech sezonach. Showrunner Roberto Aguirre-Sacasa potwierdził ich odejście i zapewnił, że oboje będą mile widziani w serialu, jeśli zechcą kiedyś wrócić.

2. The Walking Dead zakończy sezon cliffhangerem

10. sezon "The Walking Dead" dopiero rusza (w Polsce o godz. 22:00 na FOX), a showrunnerka Angela Kang już zdradziła, że na koniec czeka nas "epicki finał" z cliffhangerem.

3. Bebe Neuwirth w serialu HBO Max

Bebe Neuwirth ("Madam Secretary") dostała powracającą rolę prawniczki w serialu "The Flight Attendant" z Kaley Cuoco w roli głównej.

4. Zdjęcie z planu serialu WandaVision

Randall Park jako agent Jimmy Woo i Teyonah Parris w roli Moniki Rambeau pojawili się na nieoficjalnych zdjęciach z planu "WandaVision". Zdjęcia potwierdziły, że Rambeau należy do organizacji S.W.O.R.D.

5. Will Ferrell i Paul Rudd w nowym serialu

Will Ferrell i Paul Rudd zagrają razem w serialu limitowanym "The Shrink Next Door", który tworzy scenarzystka Georgia Pritchett ("Sukcesja", "Veep") i MRC Television. Produkcja, oparta na podcaście Wondery and Bloomberg Media, będzie czarną komedią o dziwnej, coraz bardziej dysfunkcyjnej relacji pomiędzy czarującym psychiatrą (Rudd) i jego pacjentem (Ferrell).

6. Tamala Jones w pilocie serialu Rebel

Tamala Jones ("Castle") zagra byłą szwagierkę głównej bohaterki (Katey Sagal) w serialu "Rebel", inspirowanym życiem Erin Brockovich.

7. Odcinek o Gii w 2. sezonie Euforii

Storm Reid, czyli serialowa Gia z "Euforii", powiedziała, że w 2. odcinek będzie cały odcinek poświęcony jej bohaterce.

REKLAMA