7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hunters" (Fot. Amazon)

Twórca "Hunters" ma pomysły na więcej sezonów. Sequel "Love, Simon" przenosi się do Hulu. BBC nie planuje kasować "Doktora Who". A oprócz tego nowe role Malin Akerman, Betsy Brandt i nie tylko.

1. Ile sezonów będzie mieć Hunters?

David Weil, twórca "Hunters", ma pomysły na pięć sezonów. Serial na razie nie dostał zamówienia na 2. sezon, ale jest duża szansa, że je otrzyma. Naszą recenzję przeczytacie tutaj.

2. Sequel Love, Simon przenosi się do Hulu

Serialowy sequel "Love, Simon" zyskał własny tytuł – "Love, Victor" – i został przeniesiony z Disney+ do Hulu. Główną rolę, ucznia szkoły średniej, który przystosowuje się do nowego miasta i odkrywa swoją seksualność, zagra Michael Cimino. Premiera prawdopodobnie w czerwcu.

3. BBC nie planuje kasować Doktora Who

Choć oglądalność "Doktora Who" mocno spadła w 12. sezonie, BBC nie planuje kasować serialu. Piers Wenger z BBC zapewnił, że przed "Doktorem Who" jeszcze długa droga, zanim stacja będzie chciała go złożyć na spoczynek.

4. Oliver Hudson i Malin Akerman w pilocie CBS

Oliver Hudson ("Splitting Up Together") i Malin Akerman ("Billions") zagrają dwójkę z trójki rodzeństwa w pilocie "The Three of Us". To sitcom CBS o rodzeństwie, które pomaga siostrze, kiedy mąż ją zostawia. Hudson wcieli się w najstarszego z braci, a Akerman zagra rozwodzącą się siostrę.

5. Betsy Brandt w pilocie komedii NBC

Betsy Brandt ("Breaking Bad") dostała główną rolę kobiecą w pilocie "Jefferies". To komedia komika Jima Jefferiesa, oparta na jego życiu. Brandt zagra jego najlepszą przyjaciółkę i zarazem matkę jego dziecka.

6. Ana Gasteyer w pilocie komedii NBC

Ana Gasteyer ("People of Earth") zagra prezes firmy Payne Motors w serialu "American Auto", tworzonym przez Justina Spitzera ("Superstore"). To sitcom osadzony w siedzibie koncernu samochodowego w Detroit.

7. Sebastian Chacon w Daisy Jones & The Six

Sebastian Chacon ("Penny Dreadful: City of Angels") dołączył do obsady serialu "Daisy Jones & The Six". Zagra perkusistę w tytułowym zespole muzycznym.

REKLAMA