8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker" (Fot. Netflix)

Octavia Spencer jako Madam C.J. Walker w zwiastunie serialu Netfliksa. Listy top 10 popularnych seriali na Netfliksie. Plakat 3. sezonu "Szkoły dla elity". A oprócz tego nowy serial Cate Blanchett i nie tylko.

1. Octavia Spencer jako Madam C.J. Walker – trailer

"Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker", czyli 8-odcinkowy miniserial o Afroamerykance, która zbudowała kosmetyczne imperium i dorobiła się milionów, pojawi się 20 marca na Netfliksie. W roli głównej Octavia Spencer.

2. Listy top 10 pojawiły się na Netfliksie

Na Netfliksie znajdziecie nową funkcję – listy top 10 filmów i seriali najpopularniejszych obecnie w danym kraju.

3. Molly Shannon w pilocie serialu stacji Showtime

Molly Shannon ("Saturday Night Live") dołączyła do obsady pilota komedii "Big Deal", w którym główną rolę – dziewczynę, która pokonała białaczkę i została prezenterką kanału z telezakupami – gra Vanessa Bayer. Shannon wcieli się w charyzmatyczną i popularną prezenterkę telewizyjną.

4. Stateless – serial z Cate Blanchett na Netfliksie

W tym roku na Netfliksie zobaczymy "Stateless", miniserial z Cate Blanchett, w którego obsadzie znajdują się także Yvonne Strahovski, Dominic West i Jai Courtney. 6-odcinkowy serial, opowiadający o czwórce nieznajomych uwikłanych w system imigracyjny – hostessie, która uciekła z sekty, afgańskim uchodźcy, ojcu trójki dzieci i biurokratce – tworzy australijska telewizja ABC.

5. Michael Rooker w pilocie serialu Showtime

Michael Rooker ("The Walking Dead") zagra agenta specjalnego, który ma chronić nowego prezydenta, w pilocie serialu "The President Is Missing" na podstawie książki Jamesa Pattersona i Billa Clintona.

6. Mekai Curtis w prequelu Power

Mekai Curtis zagra młodego Kanana Starka w "Power Book III: Raising Kanan". W "Power" tę postać gra 50 Cent.

7. Kelsey Grammer w serialu Carol's Second Act

Kelsey Grammer ("Frasier") pojawi się gościnnie w finale "Carol's Second Act". Jeśli serial otrzyma zamówienie na 2. sezon, Grammer będzie mieć w nim większą rolę.

8. Szkoła dla elity – plakat 3. sezonu

"Szkoła dla elity" wraca 13 marca z nowymi odcinkami, a na razie mamy plakat promocyjny.

Szkoła dla elity sezon 3

REKLAMA