Koreański zespół BTS wystąpił w "Carpool Karaoke". Motyw muzyczny z "Przyjaciół" trochę im nie wyszedł

"The Late Late Show" (Fot. CBS)

"Przyjaciół" oglądają wszyscy, młode gwiazdy k-popu też. W "Carpool Karaoke" pojawili się chłopaki z BTS i była próba zaśpiewania "I'll Be There For You" (z rytmicznym klaskaniem).

W "Carpool Karaoke" dawno nie było tak tłoczno. W najnowszym odcinku do auta Jamesa Cordena wpakowała się siódemka członków BTS, koreańskiego zespołu, który robi furorę wśród nastolatek na całym świecie.

Carpool Karaoke z koreańskim zespołem BTS

17-minutowe wideo zawiera mnóstwo atrakcji, na czele z utworami "Mic Drop", "ON" i "Black Swan", a także "Finesse" Bruno Marsa i "Circles" Post Malone'a (który według chłopaków z BTS jest świetny, ale pali za dużo papierosów). Była też wspólna lekcja tańca. RM, który jako jedyny mówi po angielsku, służył za tłumacza. Przyznał, że języka nauczył się nie w szkole, tylko dzięki serialowi "Przyjaciele".

– Nauczyłem się sam przez "Przyjaciół". Mama kupiła mi DVD, 10 sezonów. Oglądałem to z napisami, najpierw koreańskimi, potem angielskimi, a potem bez napisów. Myślę, że to naprawdę mi pomogło – powiedział.

Szybko się okazało, że "Przyjaciół" oglądali też jego koledzy. Próba zaśpiewania motywu muzycznego, czyli "I'll Be There For You" zespołu The Rembrandts, wyszła tak sobie, ale wszyscy dobrze wiedzieli, kiedy klaskać. Fenomen "Przyjaciół", jak widać, dotarł wszędzie.

REKLAMA