8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

Rick Hoffman w obsadzie "Billions". Premiera "Council of Dads" przesunięta. James Purefoy w obsadzie 2. sezonu "Pennyworth". A oprócz tego "Betty", "Lizzie McGuire" i nie tylko.

1. Rick Hoffman w obsadzie Billions

Rick Hoffman ("Suits") dostał rolę powracającą w 5. sezonie "Billions". Zagra doktora Swerdlowa, lekarza stosującego nieortodoksyjne metody. Serial wraca 3 maja.

2. Premiera Council of Dads przesunięta

"Council of Dads" wystartuje 24 marca, czyli dwa tygodnie później, niż pierwotnie planowano.

3. Nowa Lizzie McGuire zbyt dorosła dla Disneya?

Hilary Duff zasugerowała, że Disney+ nie chce nowej "Lizzie McGuire", bo jest zbyt dorosła. Twórczyni serialu Terri Minsky – którą zwolniono w styczniu z funkcji showrunnerki – ma nadzieję, że serial zostanie przeniesiony do Hulu, podobnie jak wcześniej "Love, Victor".

4. Betty – zwiastun nowego serialu HBO

1 maja w HBO wystartuje "Betty", 6-odcinkowy serial o skejterkach, który będzie spin-offem "Skate Kitchen". Twórczynią jest Crystal Moselle, w obsadzie znajdują się Dede Lovelace, Moonbear, Nina Moran, Ajani Russell i Rachelle Vinberg.

5. Natalie Zea w pilocie serialu NBC

Natalie Zea ("Justified") zagra główną rolę w pilocie NBC "La Brea". To postapokaliptyczna historia o tym, jak w Los Angeles otwiera się tajemnicza dziura, rozdzielając matkę (Zea) z synem oraz ojca (Michael Raymond-James) i córkę (Zyra Gorecki). Połowa rodziny znajdzie się tajemniczym pierwotnym świecie wraz z grupą nieznajomych.

6. James Purefoy w obsadzie 2. sezonu Pennyworth

James Purefoy ("The Following"), Edward Hogg ("Tabu"), Jessye Romeo ("Curfew"), Ramon Tikaram ("Brassic") i Harriet Slater ("Faunutland and the Lost Magic") dostali stałe role w 2. sezonie serialu "Pennyworth".

7. Ryan Phillippe w serialu Davida E. Kelleya

Ryan Phillippe zagra byłego policjanta w "The Big Sky", serialu, który David E. Kelley tworzy dla telewizji ABC.

8. John Mulaney w zapowiedzi Saturday Night Live

John Mulaney powraca w tę sobotę jako gospodarz "Saturday Night Live". Zobaczcie go w zapowiedzi z Pete'em Davidsonem.

REKLAMA