7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wikingowie" (Fot. History)

"Law & Order: SVU" z trzema kolejnymi sezonami, podobnie jak seriale z uniwersum One Chicago. Katheryn Winnick z "Wikingów" ma nową rolę. Shanola Hampton w pilocie komedii NBC. A oprócz tego "Jack Ryan" i nie tylko.

1. Law & Order: SVU z trzema kolejnymi sezonami

Telewizja NBC zamówiła kolejne trzy sezony "Law & Order: SVU" (do 24. sezonu włącznie). To oznacza, że serial będzie emitowany przynajmniej do 2023 roku.

2. Zamówienie dla wszystkich seriali z One Chicago

Dick Wolf miał wczoraj naprawdę dobry dzień, bo oprócz "Law & Order: SVU" zamówienie otrzymały także seriale z uniwersum One Chicago: "Chicago Fire", "Chicago P.D." i "Chicago Med" – wszystkie od razu na trzy kolejne sezony.

3. Katheryn Winnick z Wikingów ma nową rolę

Katheryn Winnick dostała jedną z głównych ról w serialu "The Big Sky", który dla telewizji ABC tworzy David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka"). To procedural o prywatnej detektywce i twardej byłej policjantce (w tej roli Winnick), które poszukują dwóch sióstr porwanych przez kierowcę ciężarówki przy autostradzie w Montanie. Szybko się okazuje, że sprawa jest większa. Męża postaci Katheryn Winnick, z zawodu również detektywa, zagra Ryan Phillippe.

4. Marla Gibbs zagra w One Day at a Time

Marla Gibbs pojawi się gościnnie w 4. sezonie "One Day at a Time" w roli nowej sąsiadki, którą Elena i Syd odwiedzą w odcinku halloweenowym. Odcinek"One Halloween at a Time", w którym zagra także Reggie Watts, lider zespołu z "Late Late Show, zostanie pokazany 14 kwietnia.

One Day at a Time sezon 4

5. Shanola Hampton w pilocie komedii NBC

Shanola Hampton ("Shameless") zagra nauczycielkę, która "nie znosi głupców i nie bierze jeńców", w pilocie "Night School". Serial komediowy NBC oparty jest na filmie pod tym samym tytułem, w którym tę rolę grała Tiffany Haddish.

6. Josh Brolin w nowym serialu Amazona

Josh Brolin ("Avengers: Endgame") zagra główną rolę w "Outer Range". Serial Amazona opowie o rancherze z Wyoming, który walczy o utrzymanie swojej rodziny i swojego stylu życia, po tym jak odkrywa coś tajemniczego na swojej ziemi.

7. Nowe wydanie Czasu patriotów Toma Clancy'ego

Podczas gdy na Amazonie możecie oglądać serial "Jack Ryan", nakładem wydawnictwa Znak ukazał się "Czas patriotów" Toma Clancy'ego, jedna z pierwszych książek o tym bohaterze. Przebywając w Londynie, Jack Ryan udaremnia zamach irlandzkiej Armii Wyzwolenia Ulsteru na rodzinę królewską. W trakcie wymiany ognia zabija brata przywódcy bojówki IRA. Walcząc w słusznej sprawie, sprowadza na siebie i swoją rodzinę śmiertelne niebezpieczeństwo. Teraz to oni znajdują się na celowniku terrorystów. Jak potoczą się losy kultowego bohatera stworzonego przez Toma Clancy’ego? Czy Jack zdoła wyjść z opresji obronną ręką i uchronić bliskich?

Tom Clancy Czas patriotów

REKLAMA