"Tales From the Loop", czyli "Stranger Things" spotyka "Legion". Zobaczcie zwiastun nietypowego serialu sci-fi

0

"Tales From the Loop" to nowy serial Amazona zainspirowany sztuką szwedzkiego artysty Simona Stålenhaga. Zobaczcie zwiastun, który zapowiada przygody w niestandardowym wydaniu.

3 kwietnia na Amazon Prime Video premierę będzie mieć "Tales From the Loop", serial science fiction, jakiego jeszcze nie było. Co w nim takiego niezwykłego? Otóż za inspirację posłużyła sztuka Simona Stålenhaga, prezentująca wiejską Szwecję, tyle że pełną robotów i dziwnych futurystycznych konstrukcji. Na podstawie jego dzieł powstał system RPG, również zatytułowany "Tales From the Loop".

Tales From the Loop – trailer serialu science fiction

O czym będzie serial Amazona? Streszczenie fabuły jest bardzo enigmatyczne, a zwiastun, przypominający połączenie "Legionu" ze "Stranger Things" zapowiada, że będzie naprawdę dziwnie. Przeniesiemy się do miasteczka, gdzie wynaleziono machinę, która pozwala odkrywać i badać tajemnice wszechświata. W efekcie mieszkańcy przeżywają fantastyczne przygody, do tej pory znane tylko z opowieści science fiction.

W obsadzie znajdują się Paul Schneider ("Channel Zero"), Jonathan Pryce ("Gra o tron"), Rebecca Hall ("Vicky Cristina Barcelona"), Daniel Zolghadri ("Eighth Grade") i Duncan Joiner ("Waco").

Showrunnerem serialu i autorem scenariusza wszystkich ośmiu odcinków jest Nathaniel Halpern ("Legion"), a w ekipie producentów znajdują się także Mark Romanek, Matt Reeves, Adam Kassan, Rafi Crohn, Mattias Montero, Samantha Taylor Pickett i Adam Berg. Oprócz zwiastuna Amazon wypuścił trzy plakaty, których autorem jest sam Simon Stålenhag.

Tales From the Loop serial

Tales From the Loop serial

Tales From the Loop serial

Premiera Tales From the Loop 3 kwietnia na Prime Video