"Chirurdzy" zdradzą za tydzień, co się stało z Alexem. Czego możemy spodziewać się po tym odcinku?

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

W przyszłym tygodniu "Chirurdzy" pożegnają Alexa Kareva i wyjaśnią, co się z nim stało. Zobaczcie zapowiedź pożegnalnego odcinka i uważajcie na spoilery z tego tygodnia.

Jesienią zeszłego roku z serialu "Chirurdzy" odszedł Justin Chambers, kolejny z członków oryginalnej obsady. Ostatni odcinek z granym przez niego Alexem Karevem został wyemitowany 14 listopada, ale to nie znaczy, że nie będzie odpowiedniego pożegnania.

Chirurdzy wyjaśnią, co się stało z Alexem Karevem

Pożegnalna godzina Alexa zostanie wyemitowana w USA 5 marca, a spodziewać się możecie przede wszystkim ogromnych emocji. Odcinek "Leave a Light On", napisany przez Elisabeth R. Finch i wyreżyserowany przez Debbie Allen, zamknie historię bohatera obecnego na ekranie od 1. sezonu.

Trudno powiedzieć, jak właściwie to zrobi, zważywszy, że w jego produkcji nie uczestniczył Justin Chambers. Ostatni odcinek, w którym zagrał to ten z listopada – i to się już nie zmieni. Pewne wskazówki możecie znaleźć w zapowiedzi odcinka. Cokolwiek się nie wydarzy, na pewno "Chirurdzy" zapewnią nam emocje i łzy.

Kolejną wskazówką jest to, co wydarzyło się pod koniec najnowszego odcinka. "Zostawił mnie. Myślę, że obudził się pewnego dnia i poczuł potrzebę uciec przed swoim życiem i przede mną" – powiedziała z płaczem Jo, żona Alexa.

Na rozwiązanie zagadki zniknięcia Alexa musimy jeszcze poczekać, ale wiemy, czemu z "Chirurgów" odszedł Chambers. W oświadczeniu opublikowanym przez Deadline aktor powiedział, że od pewnego czasu chciał zdywersyfikować role, które gra, i uznał, że ukończenie 50-tki to dobry moment na nowe wyzwania w karierze.