7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Wiemy, kto zagra Vesemira w 2. sezonie "Wiedźmina". Koniec "Hawaii Five-0" po 10. sezonie. Courteney Cox w komediowym horrorze telewizji Starz. A oprócz tego "On My Block", "Superstore" i nie tylko.

1. Wiedźmin sezon 2 – Kim Bodnia zagra Vesemira

Kim Bodnia ("Most nad Sundem", "Obsesja Eve") dołączył do obsady 2. sezonu "Wiedźmina" w roli Vesemira, mentora i przybranego ojca Geralta. To najstarszy i najbardziej doświadczony z wiedźminów w sadze, który przeżył masakrę w Kaer Morhen i zażarcie broni pozostałych przy życiu łowców potworów.

2. Koniec Hawaii Five-0 po 10. sezonie

CBS ogłosił, że "Hawaii Five-0" zakończy się po obecnym sezonie. Dwugodzinny finał całego serialu planowany jest na 3 kwietnia.

3. Courteney Cox w komediowym horrorze Starz

Courteney Cox ("Przyjaciele") zagra główną rolę w pilocie "Shining Vale", komediowego horroru telewizji Starz o kobiecie, która razem z rodziną przeprowadza się z wielkiego miasta do małego miasteczka z mroczną historią. I tylko ona zdaje się widzieć, co się wokół niej dzieje – czy została opętana, czy może to "tylko" depresja? Serial pisze Jeff Astrof ("Trial & Error") razem z Sharon Horgan ("Catastrophe").

4. On My Block – zwiastun 3. sezonu serialu

Nowy rok. Nowa misja. Wciąż ta sama dzielnica. "On My Block" powróci 11 marca z 3. sezonem.

5. Główna rola w Y: The Last Man znów obsadzona

Ben Schnetzer ("Happy Town") zagra główną rolę, czyli Yorricka, ostatniego mężczyznę na świecie, w "Y: The Last Man". Wcześniej z roli zrezygnował Barry Keoghan.

6. America Ferrera odchodzi z Superstore

America Ferrera opuszcza "Superstore". Po raz ostatni zobaczymy ją w kwietniowym finale 5. sezonu, a tymczasem serial ma już zamówienie na sezon 6.

7. Serial Milczenie owiec – Clarice obsadzona

Rebecca Breeds ("The Originals") zagra Clarice Starling w serialu CBS "Clarice", czyli serialowej wersji "Milczenia owiec".

REKLAMA