7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

6. sezon "Lucyfera" coraz bardziej prawdopodobny. Zwiastun 2. sezonu "Roswell w Nowym Meksyku". Hilary Duff prosi Disneya o przeniesienie Lizzie McGuire do Hulu. A oprócz tego "Billions", "Future Man" i nie tylko.

1. Lucyfer – 6. sezon coraz bardziej prawdopodobny

Twórcy "Lucyfera", Ildy Modrovich i Joe Henderson, podpisali nowy kontrakt ze studiem Warner Bros. Jeśli 6. sezon serialu dojdzie do skutku, mamy pewność, że to właśnie oni poprowadzą produkcję. Kontrakt na kolejną serię negocjuje także Tom Ellis. Wszystkie informacje są nieoficjalne – ani Netflix, ani Warner Bros. na razie nie komentują potencjalnego 6. sezonu "Lucyfera".

2. Lizzie McGuire zostanie przeniesiona do Hulu?

Hilary Duff zwróciła się na Instagramie z prośbą do Disneya o przeniesienie nowej "Lizzie McGuire" z Disney+ do Hulu. Jej zdaniem Disney zrobi wszystkim krzywdę, opowiadając historię 30-letniej bohaterki w taki sposób, żeby mogli ją oglądać widzowie bez ograniczeń wiekowych.

3. Roswell w Nowym Meksyku – zwiastun 2. sezonu

2. sezon "Roswell w Nowym Meksyku" startuje 17 marca w HBO GO.

4. Akili McDowell w obsadzie Billions

Akili McDowell ("David Makes Man") dostał rolę powracającą w 5. sezonie "Billions". Zagra Saviona Williamsa, dzieciaka dorastającego w rodzinnym miasteczku Axe'a.

5. Janina Gavankar w pilocie serialu NBC

Janina Gavankar ("The Morning Show") zagra główną rolę kobiecą w proceduralu "Echo", który tworzy telewizja NBC.

6. Future Man – zwiastun 3. sezonu

"Future Man" wraca 3 kwietnia, 3. sezon będzie już finałowy.

7. Brudna forsa – zwiastun 2. sezonu

2. sezon serialu dokumentalnego Netfliksa o nadużyciach finansowych i korupcji w świecie biznesu pojawi się 11 marca na Netfliksie.

REKLAMA