Timothée Chalamet jako Joey? Courteney Cox mówi, kto mógłby zagrać w reboocie "Przyjaciół"

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

0

Reboot "Przyjaciół" nie powstaje i raczej nie powstanie, ale pospekulować zawsze można. Courteney Cox mówi, kogo by widziała w nowej wersji kultowego serialu.

Choć "Przyjaciele" mają już ponad 25 lat, to wciąż jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. I twórcy nie chcą tej popularności wykorzystywać do tworzenia rebootów, remake'ów czy kontynuacji. "Zrobiliśmy serial, który chcieliśmy zrobić. Zrobiliśmy go jak należy i zakończyliśmy go" – tłumaczą w wywiadach David Crane i Marta Kauffman, duet showrunnerów kultowego sitcomu.

Przyjaciele – kto mógłby zagrać w reboocie serialu?

Ale pospekulować zawsze możemy. Kto mógłby zagrać Monicę, Joeya, Rachel, Ross, Phoebe i Chandlera w nowej wersji? Courteney Cox, czyli serialowa Monica, rzuciła jeden pomysł w youtube'owym programie "Hiking with Kevin".

Rozmowa na ten temat zaczyna się w minucie 9:30. "No cóż, Timothée Chalamet może być Joeyem. Jest naprawdę świetny" – powiedziała Cox. "Kto byłby dobrym Schwimmerem?" – zastanawiała się dalej. Kevin Nealon zasugerował, że Jonah Hill, a aktorka się z nim zgodziła.

Na tym niestety spekulacje się zakończyły. Courteney Cox powiedziała za to, że już się nie może doczekać odcinka specjalnego "Przyjaciół", który zainauguruje start serwisu HBO Max.

– Spotkamy się wszyscy po raz pierwszy w jednym pokoju i rzeczywiście pogadamy o serialu, i to będzie na HBO Max. Jestem naprawdę podekscytowana. Będziemy się świetnie bawić. Bo tak naprawdę nie mieliśmy okazji zrobić tego wszyscy – usiąść, pogadać, powspominać to niesamowite doświadczenie, które mieliśmy – zdradziła aktorka.

To, co media określają odcinkiem specjalnym "Przyjaciół", tak naprawdę będzie godzinnym programem o serialu. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer powrócą do studia, gdzie nagrywano serial, a wraz z nimi na ekranie pojawią się producenci serialu, Kevin Bright, Marta Kauffman i David Crane. Program z rozmowami o kultowym sitcomie reżyserować będzie Ben Winston ("The Late Late Show with James Corden"). Każde z szóstki dawnych "Przyjaciół" zarobi po 3-4 mln dolarów za występ.

Serial Przyjaciele jest dostępny w serwisie Netflix