Mark Ruffalo razy dwa w zwiastunie "To wiem na pewno" – miniserialu HBO na podstawie popularnej powieści

"To wiem na pewno" (Fot. HBO)

Rodzinna saga o zdradzie, poświęceniu i wybaczeniu z Markiem Ruffalo w podwójnej roli braci bliźniaków. HBO prezentuje "To wiem na pewno" – kolejny miniserial będący adaptacją powieści.

Sześć odcinków, znana obsada, popularna książka jako materiał wyjściowy i reżyser filmowy za sterami. Czy recepta HBO na sukces, jeśli chodzi o miniseriale, sprawdzi się i tym razem? Wszystko na to wskazuje.

To wiem na pewno – zwiastun miniserialu HBO

"To wiem na pewno", które zadebiutuje 28 kwietnia w HBO Polska, będzie rodzinną sagą przedstawiającą równolegle historie życia braci bliźniaków, Dominicka i Thomasa Birdseyów (Mark Ruffalo w podwójnej roli). W poruszającej opowieści przeplatać się będą zdrada, poświęcenie i przebaczenie, a wszystko na tle dziejów Ameryki XX wieku.

W pozostałych rolach wystąpią m.in. Melissa Leo ("Treme") jako matka głównych bohaterów, Rosie O'Donnell ("SMILF") jako pracownica opieki społecznej Lisa Sheffer, Archie Panjabi ("Żona idealna") jako nowa psycholożka Thomasa, Kathryn Hahn ("Transparent") jako była żona Dominicka, John Procaccino ("A Most Violent Year") jako ojczym Thomasa i Dominicka, Juliette Lewis ("The Act") jako zajęta sobą doktorantka wynajęta przez Dominicka i Imogen Poots ("Green Room") jako dziewczyna Dominicka.

Scenarzystą i reżyserem jest Derek Cianfrance ("Blue Valentine", "Drugie oblicze"), a za materiał wyjściowy posłużyła powieść Wally'ego Lamba.

Premiera To wiem na pewno 28 kwietnia w HBO

REKLAMA