10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Plotkara" (Fot. CW)

Znamy obsadę rebootu "Plotkary". Zwiastun 3. sezonu "Szkoły dla elity". "Almost Family" skasowane po jednym sezonie. Mark Ruffalo ma się pojawić w "She-Hulk". A oprócz tego "Syrena" i mnóstwo pilotów nowych seriali.

1. Plotkara – obsada rebootu serialu

Emily Alyn Lind ("Code Black") zagra Audrey, jedną z głównych bohaterek nowej "Plotkary", którą tworzy HBO Max. Audrey jest od kilku lat w związku i zaczyna się zastanawiać, czy nie chce czegoś więcej. Oprócz Lind do obsady serialu dołączyli Whitney Peak ("The Chilling Adventures of Sabrina"), Eli Brown ("Pretty Little Liars: The Perfectionists"), Johnathan Fernandez ("Lethal Weapon") i broadwayowski aktor Jason Gotay. Opisów ich postaci na razie nie ujawniono.

2. Szkoła dla elity – zwiastun 3. sezonu

W Las Encinas rozpoczyna się nowy rok szkolny, a uczniowie najbardziej pragną powrotu do normalności. Niespodziewane wydarzenie zmusza ich do podjęcia decyzji, które na zawsze zmienią ich życie. 3. sezon "Szkoły dla elity" pojawi się na Netfliksie 13 marca.

3. Almost Family skasowane po jednym sezonie

Telewizja FOX skasowała po jednym sezonie serial "Almost Family". Decyzję ogłoszono tuż po tym, jak grający jedną z głównych ról w serialu Timothy Hutton został oskarżony o gwałt na 14-latce w 1983 roku. Aktor wszystkiemu zaprzecza, mówiąc, że padł ofiarą szantażystki.

4. Mark Ruffalo ma zagrać w serialu She-Hulk

Mark Ruffalo, czyli Hulk z MCU, zdradził, że prowadzi wstępne rozmowy na temat występów w serialu "She-Hulk".

5. Jason Isaacs w pilocie serialu medycznego

Jason Isaacs ("Star Trek: Discovery") zagra ojca i zarazem szefa młodej chirurg (Sophia Bush) w pilocie "Good Sam" telewizji CBS.

6. Syrena – zwiastun 3. sezonu

"Syrena" wraca 2 kwietnia z 3. sezonem. Do stałej obsady dołączy Tiffany Lonsdale jako superinteligentna syrena Tia, na pokładzie będzie też dziecko.

7. Kyra Sedgwick w pilocie serialu ABC

Kyra Sedgwick ("The Closer") zagra główną rolę w komedii ABC "My Village" – matkę, która zastanawia się, jak to się stało, że została sama, podczas gdy jej dzieci mają świetne życie wiele kilometrów stąd. W końcu podejmuje decyzję, żeby do nich jechać, a oni z kolei uświadamiają sobie, że potrzebują jej bardziej, niż im się wydawało.

8. Gina Torres w pilocie o kobietach Drakuli

Gina Torres ("Suits") zagra jedną z trzech tytułowych kobiet Drakuli w pilocie "The Brides" tworzonym przez telewizję ABC.

9. Reid Scott w pilocie serialu NBC

Reid Scott ("Veep") dołączył do obsady pilota serialu "Echo". To procedural NBC o ekipie śledczych, którzy podróżują do przeszłości w ciałach ofiar, żeby nie dopuścić do ich śmierci. Scott zagra agenta FBI.

10. Rochelle Aytes w pilocie The Lost Boys

Rochelle Aytes ("Mistresses") dołączyła do obsady pilota "The Lost Boys". Zagra samotną matkę, powracającą wraz z nastoletnimi synami do miasteczka nad morzem, które opuściła 20 lat temu. W filmie tę postać grała Dianne Wiest.

REKLAMA