7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Muzyka z "Wiedźmina" na żywo w Krakowie. Koniec "The Magicians" po 5. sezonie. Polski zwiastun 4. sezonu "Better Things". A poza tym nowa rola Thomasa Middleditcha i nie tylko.

1. Muzyka z Wiedźmina na żywo w Krakowie

30 maja w ramach Kraków Film Music Festival, a dokładniej TV Series Gala, odbędzie się koncert muzyki z "Wiedźmina". Sonya Belousova i Giona Ostinelli, kompozytorzy ścieżki dźwiękowej do serialu, zapowiedzieli m.in. wykonanie "Toss a Coin to Your Witcher" z pełnym chórem, a także "The Song of the White Wolf" i występ skrzypaczki Lindsay Deutsch. Bilety będą kosztować 50-100 zł.

2. Koniec The Magicians po 5. sezonie

Telewizja SyFy ogłosiła, że "The Magicians" zakończy się po pięciu sezonach. Finał całego serialu zostanie wyemitowany 1 kwietnia.

3. Thomas Middleditch w pilocie Chucka Lorre'a

Thomas Middleditch ("Dolina Krzemowa") dostał główną rolę w "B Positive", pilocie komedii CBS produkowanej przez Chucka Lorre'a. Aktor zagra Drew, faceta świeżo po rozwodzie, który potrzebuje nerki. Jego życie zmienia się, kiedy natyka się na Ginę (Annaleigh Ashford), kobietę z przeszłości, która oferuje się, że zostanie dawczynią. Do obsady dołączyły także Kether Donohue ("You're the Worst") w roli imprezowiczki i Sara Rue ("Less Than Perfect") jako była żona Drew.

4. Brian Geraghty w serialu The Big Sky

Brian Geraghty ("Chicago PD") dołączył do obsady "The Big Sky", procedurala Davida E. Kelleya ("Wielkie kłamstewka"). Serial opowiadać będzie o śledztwie ws. zniknięć dziewczyn w Montanie. Aktor zagra kierowcę ciężarówki z mrocznym sekretem, który jest podejrzewany o ich porwanie.

5. Natalie Martinez w pilocie Ordinary Joe

Natalie Martinez ("The Crossing") dostała główną rolę kobiecą w pilocie "Ordinary Joe". Do obsady dołączył także Charlie Barnett ("Chicago Fire"). W serialu będziemy oglądać trzy różne wersje życia tytułowego Joego (James Wolk), różniące się od siebie w zależności od tego, jaką podejmie w pewnym momencie decyzję.

6. Ann Dowd w pilocie serialu Showtime

Ann Dowd ("Opowieść podręcznej") zagra tytułową zaginioną prezydent USA w pilocie "The President Is Missing".

7. Better Things – polski zwiastun 4. sezonu

"Better Things" ("Lepsze życie") wraca 6 marca na HBO GO. Premiera sezonu będzie podwójna, kolejne odcinki co piątek.

REKLAMA