10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The 100" (Fot. CW)

Daty premier "Stargirl" i finałowego sezonu "The 100". Netflix ogłasza 2. sezon serialu "Ragnarok". Horror "Marianne" skasowany po jednym sezonie. A oprócz tego "Belgravia", "Flack" i nie tylko.

1. The 100 i Stargirl – daty premier seriali CW

Telewizja CW podała daty wiosennych premier. 11 maja na DC Universe i 12 maja w CW wystartuje nowy serial superbohaterski "Stargirl". 20 maja premierę będzie mieć finałowy sezon "The 100", z kolei 28 maja ruszy 2. sezon "In the Dark".

2. Będzie 2. sezon serialu Ragnarok

Netflix poinformował, że powstanie 2. sezon serialu "Ragnarok". Premiera prawdopodobnie w 2021 roku.

3. Flack i Florida Girls skasowane

Telewizja Pop skasowała "Flack" tuż przed planowaną premierą 2. sezonu. Skasowana została także komedia "Florida Girls", która miała zamówiony 2. sezon, oraz nowy serial "Best Intentions". To oznacza, że w Pop zostanie już tylko "One Day at a Time" i "Schitt’s Creek".

4. Starz kasuje serial The Rook

Nie będzie 2. sezonu "The Rook". Telewizja Starz skasowała serial.

5. Troian Bellisario w pilocie serialu CBS

Troian Bellisario ("Pretty Little Liars") zagra idealistyczną kongresmenkę w pilocie politycznego serialu "Ways & Means". Drugą z głównych ról dostał Patrick Dempsey ("Chirurdzy").

6. Rose McIver w pilocie komedii CBS

Rose McIver ("iZombie") zagra główną rolę w pilocie komedii "Ghosts" – dziennikarkę, która przeprowadza się razem z mężem do pięknego domu na wsi, tylko po to, by odkryć, że jest on już zamieszkały przez duchy. Jako osoba, która potrafi słuchać, dziewczyna zaczyna pomagać duchom, a one z kolei zaczynają ją doprowadzać do szału, ciągle domagając się uwagi. Serial piszą Joe Port i Joe Wiseman ("New Girl").

7. Belgravia – data premiery brytyjskiego serialu

"Belgravia", nowy serial Juliana Fellowesa ("Downton Abbey"), wystartuje 15 marca w Wielkiej Brytanii na kanale ITV.

8. Jon Seda w pilocie serialu NBC

Jon Seda ("Chicago P.D.") dołączył do obsady "La Brea", apokaliptycznego serialu NBC.

9. Netflix kasuje horror Marianne

Francuski horror "Marianne" został skasowany po jednym sezonie.

10. Melissa Benoist jest w ciąży

Melissa Benoist ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Chrisem Woodem. Na razie nie wiadomo, jak to wpłynie na "Supergirl", gdzie aktorka gra główną rolę.

REKLAMA