7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Co jeszcze w tym sezonie "Glee" i "The Big Bang Theory"? Ile kosztowała HBO decyzja o skasowaniu "Luck"? Jak stacja promuje "True Blood" na nowym plakacie? A do tego "Dexter", "Lost", "Smash". Uwaga, duże spoilery!

1. Co jeszcze w 3. sezonie "Glee"? E Online zdradza trochę spoilerów na temat "Glee". Po pierwsze, Ryan Murphy obiecuje, że Rachel się nie podda i dalej będzie walczyć. Po drugie, Kurt i Blaine, owszem, będą się kłócić, jak to para, ale nie wydarzy się nic szalonego. Ich związek jest już dość solidny. Po trzecie, w 20. odcinku trenerka Beiste zaśpiewa wraz z Puckiem "Mean" (Tayor Swift). Po czwarte, będzie odcinek, w którym Tina ulegnie wypadkowi, bo wpadnie do fontanny w centrum handlowym. Kiedy się "obudzi", wszyscy w jej rzeczywistości wymienią się ciałami. Tina stanie się Rachel, Kurt stanie się Finnem, Puck Blaine'em, Santana Artiem... itd. Zapowiada się zabawny odcinek.

2. Co w finale 5. serii "The Big Bang Theory"? Zapewne widzieliście już zdjęcie, na którym jest Bernadette w sukni ślubnej, ale to wcale nie oznacza, że będzie ślub! Zanim dojdzie do ślubu, pojawi się jeszcze wiele przeszkód, pojawi się też pytanie "Czego ja naprawdę chcę?" - mówi w TV Guide producent wykonawczy serialu Steve Molaro. Howard oczywiście najbardziej na świecie chce polecieć w kosmos, a ponieważ na horyzoncie pojawi się ojciec jego narzeczonej (Casey Sander), może się zrobić naprawdę nieciekawie. Molaro zapowiedział też, że ostatnia scena tego sezonu będzie naprawdę niesamowita.

3. Nie płaczcie, "True Blood" wraca. Jest pierwszy plakat promujący 5. sezon "True Blood", który rusza w USA 10 czerwca. Jak wam się podoba?

4. Ile kosztowało skasowanie serialu "Luck"? 35 milionów dolarów - tyle kosztować miała decyzja o skasowaniu serialu "Luck", który zasłynął z tego, że zgromadził niesamowitą liczbę gwiazd przed i za kamerę i że na jego planie zginęły trzy konie.

5. "Lost" powróci w jakiejś formie? Jeden z twórców "Lost", Damon Lindelof, znów zapowiedział, że serial powróci. Mam wrażenie, że świat nie widział końca "Lost", ale nie zamierzam się w to angażować. Byłbym jednak hipokrytą, gdybym powiedział, że ja robię nową wersję "Star Treka", a nie chciałbym, żeby ktokolwiek dotknął "Lost" - stwierdził Lindelof. O tym, że "Zagubieni" jeszcze wrócą, spekuluje się od dawna. Może będzie to spin-off, może film, a może coś innego. Zobaczymy.

6. Twórczyni "Smash" całkiem odejdzie z ekipy. Theresa Rebeck, która prowadziła produkcję "Smash" w 1. sezonie, całkiem opuści serial. Uznała, że czas na nowe wyzwania. Czy Josh Safran ("Plotkara") naprawi "Smash" czy wręcz przeciwnie? Dowiemy się prawdopodobnie już jesienią.

7. Zdjęcie z planu 7. sezonu "Dextera". Tęsknicie już za "Dexterem"? W takim razie na pewno zainteresuje was tweet Jennifer Carpenter z planu serialu.

REKLAMA