Zwiastun 3. sezonu "Ozark" zapowiada kolejne kłopoty i nietypową terapię małżeńską

0

Rozpoczyna się gra o najwyższą stawkę – obiecuje Netflix w pełnym zwiastunie 3. sezonu "Ozark". Zobaczcie, jakie nowe wyzwania staną przed Martym i Wendy Byrde'ami.

Pod koniec marca na Netfliksa wjedzie 3. sezon "Ozark", w którym Marty (Jason Bateman) i Wendy (Laura Linney) Byrde'owie oraz Ruth Langmore (Julia Garner) podejmują szereg ryzykownych decyzji, by rozbudować swoje imperium, i zaczynają grę o najwyższą stawkę.

Ozark sezon 3 – zwiastun serialu Netfliksa

Akcja nowej serii zacznie się sześć miesięcy po wydarzeniach z finału poprzedniej. Kasyno już działa, ale Marty i Wendy nie mogą dojść do porozumienia w sprawie dalszych planów. Marty chce utrzymać status quo, a jego żona planuje rozwinąć działalność z pomocą Helen i lidera kartelu narkotykowego, Omara Navarro. Jednak do miasta przyjeżdża brat Wendy, Ben, i życie wszystkich staje na głowie.

Co jeszcze czeka Byrde'ów oprócz niebezpiecznych przygód w przestępczym światku? Przede wszystkim terapia małżeńska, która chyba nie ma szans zakończyć się sukcesem, skoro Marty w pewnym momencie próbuje przekupić terapeutkę. Jest też interesujący moment, kiedy Wendy celuje z broni do własnego męża.

W 3. sezonie "Ozark" powiększy się obsada serialu. Tom Pelphrey ("Iron Fist") zagra Bena Davisa, kapryśnego młodszego brata Wendy, który zjawia się nieproszony. Jessica Frances Dukes ("Jessica Jones") wcieli się w postać agentki FBI, Joseph Sikora ("Power") we Franka Cosgrove'a Jr., syna gangstera z Kansas City, a Felix Solis ("Ten Days in the Valley") w lidera drugiego co do wielkości meksykańskiego kartelu. Awanse do stałej obsady otrzymali z kolei Lisa Emery i Janet McTeer.

Premiera 3. sezonu Ozark 27 marca na Netfliksie

Ozark sezon 3