Aktorka z "Gry o tron" pojawi się w "Wiedźminie"? Natalie Dormer dostrzeżona na planie 2. sezonu serialu

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Coraz ciekawsze wieści dochodzą nas z planu 2. sezonu "Wiedźmina". Okazuje się, że serialowa ekipa może powiększyć się o kolejną po Tormundzie osobę znaną z "Gry o tron".

Praca na planie 2. sezonu "Wiedźmina" wre, co oznacza, że w sieci robi się coraz gęściej od nowinek i ploteczek. Wśród potwierdzonych informacji są te o obsadzeniu Kima Bodni ("Obsesja Eve") w roli Vesimira. Z kolei Kristofer Hivju kojarzony jako Tormund z "Gry o tron" odegra Nivellena.

Wiedźmin – Natalie Dormer zagra w 2. sezonie?

Napływające do nas doniesienia z portalu Redanian Intelligence, który można uznać za wiarygodne źródło nieoficjalnych informacji (przynajmniej dotychczas), mówią, że Hivju może nie być jedynym aktorem z hitu HBO, który pojawi się na Netfliksie.

wiedźmin sezon 2 natalie dormer

Na planie 2. sezonu "Wiedźmina" zauważono również Natalie Dormer, znaną fanom "Gry o tron" jako Margaery Tyrell. W jakiej roli mogłaby pojawić się aktorka? Tego niestety oficjalnie nie wiadomo, ale możemy przypuszczać, że ktoś o takiej urodzie mógłby sprawdzić jako Philippa Eilhart (opisywana przez Andrzeja Sapkowskiego jako "najpiękniejsza kobieta na świecie") lub równie piękna Królowa Meve, władczyni Lyrii i Rivii.

2. sezon Wiedźmina zobaczymy w 2021 na Netfliksie