7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kadr z gry The Last of Us

Showrunner "Czarnobyla" tworzy serial "The Last of Us". "Truth Be Told" z zamówieniem na 2. sezon. Elisabeth Moss zadebiutuje jako reżyserka. A oprócz tego "Kingdom", Baby Yoda i nie tylko.

1. W HBO powstaje serial The Last of Us

Craig Mazin ("Czarnobyl") tworzy dla HBO serial "The Last of Us" oparty na grze z 2013 roku. Drugim z producentów i scenarzystów jest autor gry Neil Druckmann. Akcja "The Last of Us" rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, gdzie przemytnik Joel spotyka nastoletnią dziewczynę o imieniu Ellie i podejmuje się zadania jej eskortowania. Podczas niebezpiecznej podróży czeka ich walka zarówno z zainfekowanymi, jak i ocalałymi ludźmi, którzy zatracili swoje człowieczeństwo.

2. Truth Be Told z zamówieniem na 2. sezon

Platforma Apple TV+ zamówiła 2. sezon serialu "Truth Be Told". Powróci w nim Octavia Spencer jako Poppy Parnell, która będzie zajmować się nową sprawą.

3. Elisabeth Moss zadebiutuje jako reżyserka

Elisabeth Moss wyreżyseruje 3. odcinek 4. sezonu "Opowieści podręcznej". To będzie jej reżyserski debiut. Premiery nowej serii możemy się spodziewać jesienią.

4. Delroy Lindo zagra w pilocie Harlem's Kitchen

Delroy Lindo ("Sprawa idealna") oficjalnie już zagra główną rolę – szefa restauracji – w pilocie ABC "Harlem's Kitchen".

5. Maura Tierney w pilocie serialu Showtime

Maura Tierney ("The Affair") dołączyła do obsady serialu "Rust" telewizji Showtime. To rodzinny dramat, oparty na książce Philippa Meyera, w którym zobaczymy amerykański sen oczami skomplikowanego i skompromitowanego szefa policji (Jeff Daniels) z miasteczka w Pensylwanii. Tierney zagra kobietę, która organizuje związek pracowników w fabryce, gdzie pracuje. Jej syn zostaje oskarżony o morderstwo.

6. Baby Yoda może paść ofiarą koronawirusa

Klienci, którzy zamówili zabawki z Baby Yodą, prawdopodobnie będą musieli poczekać. Wszystko przez koronawirusa, który może opóźnić ich produkcję.

7. Kingdom sezon 2 – pełny zwiastun serialu

Nadchodzi 2. sezon koreańskiego serialu "Kingdom" i Netflix obiecuje, że poleje się krew. Premiera 13 marca, a tymczasem mamy pełny zwiastun i plakat.

Kingdom sezon 2

REKLAMA