Twórcy "Gry o tron" powracają do HBO w nieoczekiwany sposób. Wypatrujcie ich w 3. sezonie "Westworld"

"Westworld" (Fot. HBO)

0

Gdy wydawało się, że twórcy "Gry o tron" na dobre pożegnali się z HBO, nagle wracają w najmniej oczekiwany sposób – mianowicie w jednym z odcinków 3. sezonu "Westworld".

Miniony rok nie był dobry dla showrunnerów "Gry o tron". Finałowy sezon serialu spotkał się z niezbyt pozytywnym przyjęciem przez widzów. Z kolei krytyka, którą fani obdarzyli twórców produkcji sprawiła, że zrezygnowali oni z wielu publicznych wystąpień, jak choćby z panelu Comic-Con. Na pocieszenie podpisali opiewający na 200 milionów dolarów kontrakt z Netfliksiem i to chyba tyle z pozytywów.

Westworld – twórcy Gry o tron w 3. sezonie serialu

Gdy nic nie zapowiadało ich powrotu do HBO, okazuje się, że panowie mają cameo w 2. odcinku 3. sezonu "Westworld". Duet zagra techników z Delos, złowrogiej firmy produkującej hosty. Wyjawienie większej ilości szczegółów na temat pojawienia się twórców serialowej adaptacji książek George'a R.R. Martina podobno zdradziłoby widzom zbyt wiele, więc konkretów na ten moment na razie tyle. Natomiast jeśli będziecie wiedzieć zawczasu, że to oni, inaczej spojrzycie na scenę, w której grają.

Westworld sezon 3 showrunnerzy gra o tron

"Westworld" powróci z 3. sezonem 16 marca i rozpocznie się kilka miesięcy po masakrze w tytułowym miasteczku. Fabuła będzie podążać za Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood), która po raz pierwszy trafia do prawdziwego świata i spotyka w nim kryminalistę Caleba (Aron Paul). Z kolei z Maeve (Thandie Newton) zobaczymy się w kolejnym parku, tym razem utrzymanym w klimacie II wojny światowej.

Premiera 3. sezonu Westworld 16 marca na HBO