7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Penny Dreadful: City of Angels" (Fot. Showtime)

Zwiastun serialu "Penny Dreadful: City of Angels". Netflix skasował "AJ and the Queen". Twórczyni "On My Block" zostanie w Netfliksie. A oprócz tego "Szpital Good Karma", nowa rola Julie Bowen i nie tylko.

1. Penny Dreadful: City of Angels – zwiastun serialu

Showtime wypuścił pełny zwiastun "Penny Dreadful: City of Angels", osadzonego w latach 30. spin-offu "Penny Dreadful". Serial połączy w sobie tematykę kryminalną i społeczną (napięcia rasowe) z elementami nadprzyrodzonymi. W jednej z głównych ról Natalie Dormer.

2. Netflix skasował AJ and the Queen

RuPaul Charles ogłosił, że nie będzie kontynuacji "AJ and the Queen". Netflix skasował serial po jednym sezonie.

3. Cheyenne Jackson w remake'u Mirandy

Cheyenne Jackson ("American Horror Story") dołączył do obsady "Call Me Kat", czyli amerykańskiej wersji "Mirandy". Główną rolę gra Mayim Bialik ("Teoria wielkiego podrywu"), a Jacksona zobaczymy w roli faceta, który podobał jej się w szkole. Teraz wrócił do domu po latach pracy za granicą i zatrudnił się jako barman w knajpie naprzeciwko kafejki prowadzonej przez Kat. W oryginale tę postać grał Tom Ellis ("Lucyfer").

4. Twórczyni On My Block zostanie w Netfliksie

Lauren Iungerich, showrunnerka "On My Block", podpisała umowę z Netfliksem na kilka lat. To oznacza, że będzie tworzyć kolejne seriale dla tej platformy.

5. Jeff Pierre w obsadzie nowego Strażnika Teksasu

Jeff Pierre ("9-1-1") zagra chłopaka Micki (Lindsey Morgan), partnerki Walkera z pracy, w reboocie "Strażnika Teksasu".

6. Szpital Good Karma – 3. sezon w marcu w UK

15 marca na ITV w Wielkiej Brytanii wystartuje 3. sezon serialu "Szpital Good Karma".

7. Julie Bowen w pilocie komedii CBS

Julie Bowen ("Modern Family") dostała główną rolę w amerykańskiej wersji "Raised by Wolves". Zagra Frankie Wolfe, kobietę, której życie zmienia się, kiedy adoptuje 11-letnią dziewczynkę, i zaczyna się nią opiekować z pomocą znerwicowanej siostry. Scenariusz piszą Max Mutchnick i David Kohan, twórcy "Will & Grace".

REKLAMA