Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Szkoła dla elity", "On My Block" i inne premiery

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

Przed nami tydzień przede wszystkim z premierami Netfliksa. Wracają młodzieżowe seriale "On My Block" i "Szkoła dla elity", a także koreańska produkcja "Kingdom".

Za nami tydzień z serialami FX na HBO GO, przed nami głównie Netflix. W tym tygodniu wracają "On My Block" i "Szkoła dla elity", czeka nas także 2. sezon koreańskiego serialu o zombie "Kingdom". Na FOX Polska wystartuje "9-1-1: Teksas", a w Wielkiej Brytanii ruszy "Belgravia" od twórcy "Downton Abbey".

9-1-1: Teksas (nowość) – 10 marca o 22:00 na FOX Polska

"9-1-1: Teksas" to, zgodnie z tytułem, spin-off "9-1-1" z akcją osadzoną w Teksasie. Rob Lowe wciela się w Owena, strażaka z Manhattanu, który przenosi się do Austin, żeby pomóc w odbudowie zniszczonej remizy. Owen wydaje się być wyluzowanym wielkomiejskim facetem, ale to pozory. W rzeczywistości zmaga się z sekretem, który ukrywa przed światem. Liv Tyler gra z kolei Michelle, szefową sanitariuszy. Ona również zmaga się z osobistymi problemami, a dokładniej zniknięciem siostry. Twórcami serialu są Ryan Murphy, Brad Falchuk i Tim Minear.

On My Block (sezon 3) – 11 marca na Netfliksie

Nowy rok. Nowa misja. Wciąż ta sama dzielnica. "On My Block" wraca z 3. sezonem już w środę.

Szkoła dla elity (sezon 3) – 13 marca na Netfliksie

"Szkoła dla elity" również wraca z 3. sezonem. W Las Encinas rozpoczyna się nowy rok szkolny, a uczniowie najbardziej pragną powrotu do normalności. Niespodziewane wydarzenie zmusza ich do podjęcia decyzji, które na zawsze zmienią ich życie.

Kingdom (sezon 2) – 13 marca na Netfliksie

Niektórzy polegną. Inni powstaną. Przeleje się krew. Od krwawej walki pomiędzy światami żywych i martwych nikt nie ucieknie. Losy królestwa Joseon właśnie się ważą. 2. sezon koreańskiego serialu "Kingdom" wyląduje na Netfliksie w piątek.

Belgravia (nowość ITV) – 15 marca w UK

"Belgravia", nowy serial Juliana Fellowesa ("Downton Abbey"), to pełna sekretów i skandali towarzyskich opowieść osadzona w Londynie lat 40. XIX wieku – czyli w czasach kiedy do najwyższych warstw społecznych zaczynają pukać nowi bogacze, którzy dorabiają się majątku na rozwoju przemysłu. W rolach głównych Philip Glenister i Tamsin Greig.

REKLAMA