Netflix zamówił kolejny polski serial. O czym będzie "Sexify"?

Netflix ogłosił zamówienie dla kolejnego serialu i o dziwo nie będzie to kryminał. "Sexify" to komediodramat, którego bohaterkami będą trzy przebojowe studentki.

Po "1983" i "W głębi lasu" przychodzi pora na trzeci polski serial Netfliksa, zupełnie inny pod względem tematyki i klimatu od poprzedniej dwójki.

Sexify – nowy polski serial platformy Netflix

"Sexify" to komediodramat, którego bohaterkami będą trzy studentki. Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt, Sexify, ma zrewolucjonizować życie erotyczne. W imię nauki i wygranej dziewczyny muszą zacząć dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same.

Jak obiecuje Netflix, "Sexify" będzie pełną humoru i prowokacji opowieścią o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

sexify serial netflix

Aleksandra Skraba zagra Natalię, 23-letnią studentkę informatyki, która pochodzi z małego miasta i zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces. Maria Sobocińska ("Wołyń") wcieli się w Paulinę, przyjaciókę Natalii jeszcze z czasów liceum. Dziewczyna studiuje chemię i dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje. Sandrę Drzymalskę ("Psy 3") zobaczymy z kolei w roli Moniki, znajomej Natalii z akademika, która dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu pełni tu rolę ekspertki od seksu.

Scenarzystami i reżyserami serialu są Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska. W planach na razie jest 8 odcinków.

Premiera Sexify w 2020 roku na Netfliksie

REKLAMA